راهنمای استفاده از سیستم خرید شارژ از بستر پرداخت امن پاسارگاد (امپاد)

به منظور تسهیل خرید شارژ، سامانه پرداخت همراه مبتنی بر کد دستوری (USSD) بانک پاسارگاد، با همکاری شرکت رایتل راه اندازی شده است. استفاده از این سامانه احتیاج به نصب هیچ گونه برنامه ای روی گوشی ندارد و با شماره گیری کد دستوری *720#از روی تلفن همراه مجهز به سیم کارت رایتل امکانپذیر است. این خدمت رایگان است و کلیه دارندگان کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از آن بهره مند شوند.

 

کاربران جدید

در صورتی که برای اولین بار قصد استفاده از این خدمت را دارید با شماره گیری کد دستوری *720# پیغام زیر را مشاهده خواهید نمود.

پس از انتخاب زبان مورد نظر، پیغام مراجعه به سایت پرداخت امن پاسارگاد نمایش داده خواهد داد.

اکنون باید حساب کاربری خود را در سامانه پرداخت امن پاسارگاد فعال نمایید. به این منظور به سایت https://paypaad.bankpasargad.com مراجعه، و در صورتی که عضو امپاد هستید، با ورود به حساب کاربری، شماره رایتل خود را ثبت نمایید. اگر عضو امپاد نیستید، از منوی مربوطه، عضویت در امپاد را انتخاب، و اطلاعات در خواستی را وارد نمائید.


پس از تکمیل اطلاعات اولیه، حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد. بعد از آن باید نسبت به ثبت نام امپاد از لینک موجود در صفحه اقدام نمایید.

برای ثبت نام امپاد ابتدا باید درگاه امپاد خود را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب درگاه امپاد، شماره تلفن رایتل خود را با فرمت مشخص شده وارد نمایید. دقت نمائید که شماره به صورت 0920******* وارد شود.
امپاد برای شماره ای فعال خواهد شد که در این مرحله در سیستم ثبت می شود. در صورت ورود اشتباه شماره، در مراحل بعدی امپاد شما فعال نخواهد شد.
در مرحله بعد جهت تسریع در روند ثبت نام گزینه اول را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب گزینه اول، سیستم از شما مشخصات کارت بانکی عضو شتاب را درخواست خواهد کرد. شما می توانید با استفاده از کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، رمز خرید اینترنتی و CVV2 حسابی را که پشتیبان مبالغ خرید شما در آینده خواهد بود مشخص نمایید. مبالغ کلیه تراکنش های شما، از حساب معرفی شده در این مرحله برداشت خواهد شد.

پس از تکمیل و ثبت اطلاعات، سیستم از شما در خواست تعیین گذر واژه می کند. گذر واژه ای که در این مرحله تعیین می شود، در کلیه تراکنش های شما از روی تلفن همراه، به کار گرفته خواهد شد.

پس از اتمام مراحل فوق، سیستم کد دستوری را در اختیار شما قرار خواهد داد که برای فعال سازی امپاد بر روی تلفن همراه مجهز به سیم کارت رایتل باید آن را شماره گیری نمایید.

در صورتی که پس از شماره گیری کد فوق، منوی امپاد را بر روی گوشی خود مشاهده نمایید، ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است.

 

 

چگونگی خرید شارژ

برای خرید شارژ رایتل مراحل زیر را دنبال نمائید:
1. کد دستوری *720# را شماره گیری نمایید.
2. منوی دسترسی عملیات برای شما نمایش داده می شود.

3. عدد 2 را که گزینه مربوط به خرید شارژ است وارد و سپس گزینه 1 را که مربوط به خرید شارژ رایتل است انتخاب نمایید.

4. مبلغ شارژ مورد نظر را انتخاب نمایید.

5. اکنون رمز خرید خود را وارد نمایید.

پس از اتمام مراحل فوق، در صورت کافی بودن موجودی کارت شما، و عدم بروز خطا در سیستم بانکی، پیامکی حاوی کد شارژ برای شما ارسال خواهد شد.

اگر گوشی شما با زبان انتخابی سازگار نباشد، می توانید با شماره گیری مستقیم کد دستوری *720*6*1*1# زبان را به انگلیسی و همچنین با *720*6*1*2# زبان را به فارسی با حروف انگلیسی تغییر دهید.