رایتل در الکامپ 2012 هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک
هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک از 19 تا 22 آذر ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان است.
نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک (الکامپ) در هجدهمین دوره برگزاری با اهداف:

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

نخستین حضور 3G
رایتل، فناوری نسل سوم تلفن همراه را در سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده است. از عموم هم میهنان گرامی دعوت می شود تا با بازدید از غرفه رایتل، اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات اولین اپراتور نسل سوم کشور دریافت نمایند. در این غرفه، اطلاعات جامعی درباره انواع محصولات و خدمات رایتل، شامل سیم کارت ها، خدمات پایه و ارزش افزوده، جشنواره ها، طرح ها و بسته ها در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد. نمایندگان شرکت ها و سازمان ها می توانند از انواع خدمات سفارشی ویژه رایتل مطلع شوند.
همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان گرامی با فناوری نسل سوم، در بخشهای مختلف رایتل، امکانات مشاهده انواع خدمات نوین ارزش افزوده نسل سوم از جمله پرتال محتوای چندرسانه ای، پرداخت همراه مبتنی بر فناوری NFC فراهم است. به علاوه علاقمندان به تماس تصویری، بازی های تعاملی و خدمات نسل سوم می توانند انواع خدمات رایتل از جمله اینترنت پرسرعت نسل سوم (3G) را به صورت عملی تجربه و آزمایش نمایند.

رایتل علاوه بر آنچه شرح داده شد، برای علاقمندان فناوری نسل سوم تلفن همراه (3G) سمینارهای تخصصی در سالن 38، غرفه سمینارها به شرح زیر نیز برگزار می کند.

برنامه زمانبندی سمینارهای تخصصی رایتل در نمایشگاه الکامپ
دوشنبه 20 آذر ماه
موضوع زمان برگزاری زبان ارائه
فن آوری های نسل سوم در قیاس با فن آوری نسل های پیشین 11:00 الی 12:00 فارسی
سه شنبه 21 آذر ماه
موضوع زمان برگزاری زبان ارائه
Agile Service Delivery with Service Delivery Platform (SDP) 11:00 الی 12:00 انگلیسی
چهارشنبه 22 آذر ماه
موضوع زمان برگزاری زبان ارائه
اکوسیستم، بازیگران و خدمات پهن باند نسل سوم 11:00 الی 12:00 فارسی

نحوه ثبت نام:
برای ثبت نام با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت دانشجویی برای دانشجویان و کارت پرسنلی برای متخصصان) به غرفه رایتل واقع در سالن 38 مراجعه نمائید.

نکات مهم:

 


هدیه رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ
رایتل ضمن دعوت از هم وطنان گرامی، هدایای ویژه ای را نیز برای بازدید کنندگان محترم در نظر گرفته است. در صورت تمایل به دریافت این هدایا، باید ابتدا در وب سایت رایتل ثبت نام نمایند و طی روزهای برگزاری نمایشگاه الکامپ، به غرفه رایتل واقع در سالن 38 مراجعه فرمایند.

در صورت تمایل به ثبت نام برای دریافت سیم کارت هدیه رایتل، روی دکمه ثبت نام هدیه کلیک نمایید. ثبت نام هدیه