نمایش محتوای وبی

سامانه مهارت آموز

تنها سامانه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور
سهولت دسترسی، مهمترين ويژگی در دنيای امروز آموزش محسوب می‌شود. سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با هدف مهارت آموزی همگانی می‌کوشد تا با ارایه سرويس‌های متنوع بر بستر تلفن همراه تعداد زيادی از افراد جامعه را از مهارت آموزی خود بهره‌مند سازد. آموزش‌های مهارتی از جمله مواردی است که در دنيای امروز راه‌گشا بوده است و در بهبود و بالا بردن کيفيت زندگی افراد نقش مهمی ایفا می نماید.
سرشماره 63167 مطابق با استانداردهای آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و با محوريت مهارت آموزی بدون محدوديت‌های زمانی و مکانی راه‌اندازی شده است که هر فرد با توجه به نياز خود می‌تواند بدون در نظر داشتن محدوديت‌های رايج با عضويت در هر يک از سرويس‌ها به فراگيری يا بهبود مهارت‌های خود اقدام نماید.

سرويس‌های راه اندازی شده اين سامانه

در حال حاضر تمامی مشترکین رایتل می‌توانند با عضویت در سرویس‌های ارزش افزوده پیامکی ذیل که مربوط به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد از خدمات آموزشی آنها استفاده نمایند.

  • آیا می‌دانید
    با عضویت در این سرویس روزانه یک پیامک حاوی تازه‌ترین رویدادها و دوره‌های آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برای مشترک ارسال خواهد شد.
  • آيين نگارش و ويراستاری
    با عضویت در این سرویس روزانه یک پیامک حاوی نکات آموزشی در خصوص آیین نگارش و ویراستاری برای مشترک ارسال خواهد شد.
  • آموزش تعمیر خودرو سواری
    با عضویت در این سرویس روزانه یک پیامک حاوی نکات آموزشی در خصوص نحوه تعمیر و نگهداری خودرو سواری برای مشترک ارسال خواهد شد.

راهنمای استفاده از سرويس

برای عضویت در هر کدام از سرویس‌های فوق می‌توانید مطابق جدول ذیل کد عضویت را به سرشماره 63167 ارسال نمایید. همچنین به منظور لغو عضویت هر کدام از سرویس‌ها مشترک سرویس می‌بایست کلید واژه لغو عضویت را به سرشماره 63167 ارسال نماید.

رديف نام سرويس آموزشی کد عضويت کد لغو عضويت (فارسی) کد لغو عضويت (لاتین)
1 آيا مي‌دانيد 102 102 خاموش Off 102
2 آيين نگارش و ويراستاری 112 112 خاموش Off 112
3 آموزش تعمير و نگهداری خودرو سواری 103 103 خاموش Off 103

نکته:
مشاهده همه سرويس‌ها: براي مشاهده کليه سرويس‌هاي اين سامانه، مي‌توانيد کلید واژه Help را به 63167 ارسال کنيد.
مشاهده سرويس‌هاي فعال: براي مشاهده فهرست سرويس‌هاي فعال که عضو آن هستيد کلید واژه View را به 63167 ارسال کنيد.

هزینه سرویس

ارسال پیامک به شماره 63167 و عضویت در سرویس‌های فوق رایگان می‌باشد. از آنجا که این سرویس‌ها جز سرویس‌های ارزش افزوده می‌باشند، از مشترکین فقط در ازای دریافت پیامک از سیستم هزینه کسر خواهد شد. قیمت هر پیامک ارسالی به کاربر معادل 50 تومان محاسبه می‌گردد.

پشتیبانی

شماره‌ شکایات و پشتیبانی سرویس: 86023123 -021

توجه:
مشترک گرامی، از آنجا که سرویس‌های اعلام شده در این بخش توسط شرکت‌ همکار رایتل ارایه شده است، خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، فقط با شماره‌ پشتیبانی سرویس تماس حاصل فرمایید.