نمایشگاه تلکام 96

نمایشگاه تلکام 96

هدایا و تخفیف‌های استثنایی رایتل به بازدید‌کنندگان از
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تلکام 2017)

نمایشگاه تلکام، نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، بزرگترین رویداد در حوزه مخابرات و ارتباطات کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن‌ها، برگزار می‌گردد.
رایتل در نمایشگاه ایران تلکام 2017 با هدایای متنوع و ارزشمند، تخفیف‌های استثنایی به همراه معرفی خدمات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی که از 24 تا 27 مهر ماه 96 در سالن‌های 8 و 9محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، میزبان شماست. بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به غرفه‌های رایتل، علاوه بر آشنایی با آخرین دستاوردها و خدمات این شرکت، از هدایا و تخفیف‌های زیر بهره‌مند شوند:

1. امکان دریافت سیم‌کارت اعتباری یا دیتا رایگان، با همراه داشتن گوشی یا تبلت هوشمند در نمایشگاه
بازدیدکنندگان از نمایشگاه تلکام می‌توانند با ارایه کارت ملی و گوشی یا تبلت هوشمند خود، سیم کارت دیتا رایگان رایتل با بسته آغازین (بسته اینترنت حرفه‌ای 400 مگابایت 30 روزه) یا سیم‌کارت اعتباری با بسته آغازین (500 مگابایت اینترنت، 10,000دقیقه مکالمه و 10,000عدد پیامک رایگان درون شبکه به مدت 30 روز) را به صورت فعال و با انجام تنظیمات در دستگاه خود دریافت نموده و از امکانات این سیم کارت‌ها بهره مند شوند.

2. تخفیف در خرید بسته‌های مصرفی
مشترکین رایتل در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه می‌توانند با مراجعه حضوری به غرفه‌های رایتل، از تخفیف30% تا %40 در خرید بسته‌های مصرفی اینترنت بهره‌مند شوند.
نکات:

  • سیم‌کارت اعتباری و دیتا هر دو شامل سیم‌کارت هدیه خواهند شد.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سیم‌کارت هدیه به صفحه سیم کارت هدیه مراجعه نمایید.
  • افرادی که تاکنون سیم‌کارت رایتل نداشته‌اند، می‌توانند یک عدد سیم‌کارت دیتا یا اعتباری رایگان دریافت نمایند.
  • ارایه اصل کارت ملی جهت دریافت سیم‌کارت الزامی است.
  • استفاده از تمامی هدایای بسته های آغازین (شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل های نوین رایتل امکان پذیر است. در مناطق خارج از پوشش دهی رایتل، استفاده از تمامی خدمات تحت پوشش خدمت رومینگ ملی و با اعمال تعرفه های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) امکان‌پذیر است.