هدیه 18سالگی

6 ماه اینترنت، تماس صوتی و پیامک رایگان فقط برای 18ساله‌ها
آن دسته از جوانانی که تا پایان ماه جاری به سن 18 سال تمام می‌رسند می‌توانند پس از روز تولد 18 سالگی خود در این طرح ثبت‌نام کنند و از هدایای خاص آن بهره‌مند شوند. این طرح شامل متولدین سال‌های 1377 تا 1380 که پیشتر به سن 18 سال تمام رسیده‌اند اما موفق به دریافت هدیه خود نشده‌اند، نیز می‌شود.
در این طرح، سیم‌کارت اعتباری رایگان رایتل به ‌همراه شش ماه خدمات رایگان نسل‌های نوین ارتباطی به مشترکین هدیه داده می‌شود. ثبت نام و خرید

هدایای طرح

 • سیم کارت اعتباری رایگان
  این سیم کارت شامل خدمات ارتباطی رایگان زیر است:
  6000 دقیقه تماس صوتی رایگان
  6000 عدد پیامک رایگان
  1200 مگابایت اینترنت رایگان
 • سیم کارت هدیه

علاوه بر سیم‌کارت اهدایی و هدایای بسته آغازین آن، در صورت فعال‌سازی و استفاده از سیم‌کارت می‌توانید به انتخاب خود، یک عدد سیم‌کارت اعتباری دیگر نیز به عنوان هدیه ثبت‌نام در طرح دریافت و آن را به دوستان یا خانواده خود هدیه دهید.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه طرح سیم کارت هدیه مراجعه نمایید.

هدایای هر دوره 30 روزه ( به مدت 6 ماه)

هدایای بسته آغازین سیم‌کارت اعتباری ویژه این طرح که در جدول زیر آورده شده‌اند، در 6 دوره 30 روزه قابل استفاده هستند.

خدمات هدیه هر دوره ( به مدت 6 ماه)
تماس صوتی درون شبکه 1000 دقیقه
پیامک درون شبکه 1000 عدد
اينترنت 3G/4G 200 مگابایت

✔  مدت اعتبار تمامی هدایا در هر دوره، 30 روز پس از آغاز آن دوره است و اولین دوره، پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می‌شود.
✔  هدایای هر دوره 30 روزه مختص همان دوره بوده و قابل انتقال به دوره بعد نیست.
✔  بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها هستند.
✔  جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ها و بسته‌ها از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان قابل دسترسی است.
✔  درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و ...)، می‌توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، استفاده کنید.
✔  برخورداري از خدمات سرويس اينترنت نسل چهارم رايتل بدون نياز به تعويض سيم‌کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهي 4G و فعال بودن تنظيمات اينترنت نسل چهارم دستگاه شما در تمامی طرح‌هاي رايتل فراهم است.

واجدین شرایط

 • متولدین سال‌های 1377، 1378، 1379 و 1380 پس از روز تولد 18 سالگی خود می‌توانند، نسبت به ثبت نام و دریافت سیم‌کارت هدیه ١٨ سالگي خود از رايتل اقدام کنند.
 • ثبت‌نام برای واجدین شرایط این طرح، تنها یکبار امکان‌پذیر است.

نحوه ثبت‌نام

متقاضیان می‌توانند علاوه بر ثبت نام از طریق وب‌سایت، با مراجعه حضوری به یکی از فروشگاه‌های رایتل نیز در این طرح ثبت نام و هدیه تولد 18 سالگی خود را دریافت کنند.
در صورت مراجعه حضوری به فروشگاه‌های رایتل، به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی) و کپی آن ضروری است. ثبت نام و خرید