رایتل مفتخر است که به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین‌اجتماعی؛ علاوه بر اینکه، با به کارگیری شعار "پیشگام و متمایز در ارایه ‏ی خدمات با کیفیت و نوآورانه" تمامی تلاش خود را در راستای حفظ و ارتقای سطح رضایتمندی عموم مردم، به کار گرفته و خواهد گرفت، همواره با شناخت و درک مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش می‌کند، برای ترویج رفتار اخلاق مدار و سهیم شدن در توسعه پایدار از طریق مدیریت پیامدهای اجتماعی، محیط زیستی و اقتصادی به همه جامعه خدمت‌رسانی نماید. از این رو تا کنون حامی مادی و معنوی رویدادهای بزرگی در سطح ملی و بین المللی بوده ایم که عناوین برخی از آنها در ادامه آمده است:
1398

حضور در مناطق سیل زده کشور  

شرکت رایتل با هدف کمک و خدمت رسانی به مردم مناطق سیل زده کشور ، با اهدای برخی اقلام مورد نیاز و سیم کارت رایگان در این مناطق حضور یافت.

حمایت از موسسه خیریه بچه های آسمان  

شرکت رایتل در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود، همکاری با موسسه خیریه بچه های آسمان را آغاز نمود.

حمایت از مدد جویان سازمان بهزیسیتی کشور  

شرکت رایتل در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود،با تمرکز بر یاری رساندن به اقشار کم برخوردار مبلغ دو میلیارد و سیصد میلیون ریال به حساب سازمان بهزیستی کشور واریز نمود.

1396

کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه  

پرسنل شرکت رایتل در راستای کمک و حمایت از هموطنان زلزله زده کرمانشاه،بخشی از اقلام ضروری و مورد نیاز ایشان را جمع آوری و ارسال نمودند. همچنین در راستای تسهیل برقراری ارتباطات در مناطق حادثه دیده، سیم کارت رایگان رایتل توزیع و مکالمه درون شبکه در استان های کرمانشاه، کردستان و ایلام برای مشترکین رایتل رایگان شد.

 

بازسازی مسجد توحید  

بازسازی مسجد توحید واقع در خیابان باب همایون تهران با تلاش و حمایت رایتل انجام گردید

حمایت از بنیاد همدلان کودک و نوجوان 

رایتل با ارسال هدایایی از بنیاد همدلان کودک و نوجوان حمایت نمود.

بازسازی مدارس و کمک به مناطق سیل زده شهرستان جهرم 

رایتل در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود مبلغی را جهت کمک به سیل زدگان و بازسازی مدارس آسیب دیده شهرستان جهرم اختصاص داد.

1395
 

ششمین جشنواره شهر خدا  

بازارچه خیریه رعد در ششمین جشنواره شهر خدا با حمایت و حضور رایتل از 9 الی 18 تیر ماه در برج میلاد تهران برپا شد.

1394
 

تامین تخت بستری در موسسه خیریه کهریزک 

شرکت رایتل در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، بابت خرید تخت بستری بیماران، حمایت از موسسه خیریه کهریزک را به عهده گرفت.

1393
 

سمینار از تنش تا آرامش موسسه نیکوکاری ریحانه سعادت 

سمینار از تنش تا آرامش موسسه نیکوکاری ریحانه سعادت در تاریخ 6 آذرماه، با حضور و حمایت رایتل در برج میلاد تهران برگزار شد.

علاقه‌مندان به حمایت رایتل از رویدادهای مورد نظرشان، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر درخواست رسمی‌ خود را به مدیریت ارشد برند و ارتباطات شرکت رایتل ارسال نمایند.