رایتل مفتخر است که به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین‌اجتماعی؛ علاوه بر اینکه، با به کارگیری شعار "پیشگام و متمایز در ارایه‏ ی خدمات با کیفیت و نوآورانه" تمامی تلاش خود را در راستای حفظ و ارتقای سطح رضایتمندی عموم مردم، به کار گرفته و خواهد گرفت، همواره با شناخت و درک مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش می‌کند، برای ترویج رفتاراخلاق مدار و سهیم شدن در توسعه پایدار از طریق مدیریت پیامدهای اجتماعی، محیط زیستی و اقتصادی به همه جامعه خدمت‌رسانی نماید. از این رو تا کنون حامی مادی و معنوی رویدادهای بزرگی در سطح ملی و بین المللی بوده ایم که عناوین برخی از آنها در ادامه آمده است:
1398

حمایت از رویداد ملی کارآفرینی ، فناوری ، مراقبت و سالمندی 

رویداد ملی کارآفرینی در روزهای 23 و 24 خرداد ماه 98 با هدف شناسایی و حمایت از ایده های برتر در حوزه سلامت با حمایت رایتل در محل سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار گردید

1396

همکاری با مدرسه اشتغال شریف 

حضور و حمایت رایتل در مدرسه اشتغال شریف در راستای اشتغال زایی و کارآفرینی.

همایش کارآفرینان خیر، خیرین کارآفرین 

همایش کارآفرینان خیر، خیرین کارآفرین در تاریخ 30 آبان ماه با حمایت و حضور رایتل در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش،برگزار شد.

اولین سمینار پیشگامان کسب و کار 

اولین سمینار پیشگامان کسب و کار با حمایت و حضور رایتل، 24 شهریور ماه در شهر اصفهان برگزار گردید.

همایش بین المللی کیفیت 

همایش بین المللی کیفیت ، 13 تیر ماه در سالن همایش های صدا و سیما و با حمایت و حضور رایتل برگزار گردید.

جشنواره کارآفرینی سبز بوم تک  

جشنواره کارآفرینی سبز بوم تک با حضور و حمایت رایتل از تاریخ 28 فروردین الی 6 اردیبهشت ماه در دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار گردید.

1395

سومین جشنواره رتبه‌بندی شرکت‌های تابعه شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) 

در سومین جشنواره رتبه‌بندی شرکت‌های تابعه شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) در تاریخ 1 اسفند ماه، رایتل موفق به اخذ تندیس شد.

نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی 

رایتل از تاریخ 24 الی 26 بهمن ماه در نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی واقع در مصلی تهران حضور یافت.

هفدهمین مسابقات ملی مهارت 

هفدهمین مسابقات ملی مهارت از تاریخ 1 الی 9 آبان ماه با حضور تیم هایی از سراسر کشور در مراکز فنی و حرفه ای استان البرز با حمایت و حضور رایتل برگزار گردید.

1394

نمایشگاه تامین اجتماعی، سرمایه گذاری و توسعه پایدار  

نمایشگاه تامین اجتماعی، سرمایه گذاری و توسعه پایدار از تاریخ 12 الی 14 مرداد ماه، با حمایت و حضور رایتل در محل سالن اجلاس سران برگزار گردید.

چهارمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال  

چهارمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در تاریخ 17 خرداد ماه، با حمایت و حضور رایتل و همکاری سازمان فنی و حرفه ای در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

دومین نمایشگاه فرصت های شغلی روشنا  

دومین نمایشگاه فرصت های شغلی روشنا در تاریخ 27 الی 29 اردیبهشت ماه، با حضور رایتل و به میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار گردید.

اولین همایش مدیران حوزه تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی 

اولین همایش مدیران حوزه تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ازتاریخ 25 الی 27 فروردین ماه، با حمایت و حضور رایتل و حضور مدیران حوزه تعاون سراسر کشور در محل سازمان پژوهش های صنعتی برگزار گردید.

1393

همایش جهت گیری های اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مجموعه های اقتصادی تابعه 

دومین همایش جهت گیری های اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز 19 اسفند ماه، با حمایت و حضور رایتل و با حضور وزیر محترم کار و مدیران حوزه اقتصادی در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اولین همایش صدور خدمات فنی و مهندسی و کسب فرصت‌های اشتغال در بازار کار بین‌المللی 

اولین همایش صدور خدمات فنی و مهندسی و کسب فرصت‌های اشتغال در بازار کار بین‌المللی، 15 آذرماه، با حضور و حمایت رایتل در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

دومین دوره مسابقات ایده پردازی و برنامه نویسی ابزارهای هوشمند (ایران موبی کد) 

دومین دوره مسابقات ایده پردازی و برنامه نویسی ابزارهای هوشمند (ایران موبی کد) از 8 الی 11 آذر ماه، با حمایت و حضور رایتل در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار گردید.

همایش هفته جهانی کارآفرینی اجتماعی دانشگاه تهران 

همایش هفته جهانی کارآفرینی اجتماعی دانشگاه تهران، 29 و 30 آبان ماه، با حضور و حمایت رایتل در دانشگاه تهران برگزار شد.

نخستین کنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی در حوزه معلولیت 

نخستین کنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی در حوزه معلولیت در تاریخ 30 مهرماه، در محل موسسه نیکوکاری رعد با حضور و حمایت رایتل برگزار شد.

چهارمین همایش بازاریابی اینترنتی و گردشگری شهری 

همایش بازاریابی اینترنتی و گردشگری شهری در تاریخ 24 تا 29 مردادماه، در سالن همایش‌های برج میلاد تهران و شهرهای کرج، شیراز، مشهد، اصفهان و بندر عباس با حمایت رایتل برگزار گردید.

1392

اولین همایش جهت گیری‌های اقتصادی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 

اولین همایش جهت گیری‌های اقتصادی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با حمایت رایتل در تاریخ 10 بهمن ماه، با حضور وزرای امور اقتصاد و دارایی، صنعت و معدن و نیز برخی از روسای سازمان های دولتی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

دومین گردهمایی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران 

دومین گردهمایی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران،با حمایت رایتل به تاریخ 7 بهمن ماه، در مرکز همایش ‌های برج میلاد با حضور بیش از 1000 نفر از اعضای صنف برگزار گردید.

سومین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف 

سومین نمایشگاه کار از 5 تا 7 آبان ماه، در دانشگاه صنعتی شریف با حضور و حمایت رایتل برگزار گردید.

1391

چهارمین همایش ارتقای توان داخلی با رویکرد رفع موانع تولید در شرایط تحریم 

چهارمین همایش ارتقای توان داخلی از 3 تا 4 دی ماه، توسط مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت با حمایت رایتل برگزار گردید.

نخستین اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات اعضای اکو 

نخستین اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و چهاردهمین نشست سران مخابراتی کشورهای عضو اکو (ECO) از 21 تا 23 آبان ماه، توسط وزارت ارتباطات در مجموعه تاریخی سعدآباد، کاخ حافظیه با حمایت و حضور رایتل برگزار گردید.

1390

دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران 

دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران، 14 و 15 اسفند ماه، توسط مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف در مرکز همایش‎های بین‎المللی صدا و سیما با حضور و حمایت رایتل برگزار گردید.

1389

اولین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران 

اولین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران، اسفند ماه، توسط مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف در مرکز همایش‎های بین‎المللی صدا و سیما با حضور و حمایت رایتل برگزار گردید.

علاقه‌مندان به حمایت رایتل از رویدادهای مورد نظرشان، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر درخواست رسمی‌ خود را به مدیریت ارشد برند و ارتباطات شرکت رایتل ارسال نمایند.