رایتل مفتخر است که به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین‌اجتماعی؛ علاوه بر اینکه، با به کارگیری شعار "پیشگام و متمایز در ارایه ‏ی خدمات با کیفیت و نوآورانه" تمامی تلاش خود را در راستای حفظ و ارتقای سطح رضایتمندی عموم مردم، به کار گرفته و خواهد گرفت، همواره با شناخت و درک مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش می‌کند، برای ترویج رفتار اخلاق مدار و سهیم شدن در توسعه پایدار از طریق مدیریت پیامدهای اجتماعی، محیط زیستی و اقتصادی به همه جامعه خدمت‌رسانی نماید. از این رو تا کنون حامی مادی و معنوی رویدادهای بزرگی در سطح ملی و بین المللی بوده ایم که عناوین برخی از آنها در ادامه آمده است:
1399

لیگ تابستانه ورزش های الکترونیک 

لیگ تابستانه ورزش‌های الکترونیک با حمایت شرکت رایتل از 2 لغایت 4 مهرماه به عنوان دور اول مسابقات انتخابی تیم ملی ایران و با مشارکت فدراسیون ورزش‌های همگانی و وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

1398

مراسم پیاده روی و جشن روز خانواده و تکریم بازنشستگان تامین اجتماعی 

مراسم پیاده روی و جشن روز خانواده و تکریم بازنشستگان تامین اجتماعی، روز 6 شهریور ماه به همت سازمان تامین اجتماعی و با حمایت شرکت رایتل در بوستان ولایت تهران برگزار گردید.

1396

حمایت از باشگاه ذوب آهن اصفهان 

باشگاه ذوب آهن اصفهان با حمایت رایتل در مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران فصل 96و97 حضور پیدا کرد.

1395

مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر اهواز  

مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر از تاریخ 20 الی 22 اسفند ماه با حمایت شرکت رایتل در شهر اهواز برگزار گردید.

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کارگران کشور  

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کارگران کشور، 9 و 10 اسفند ماه با حضور و حمایت رایتل در سالن شهید معتمدی تهران برگزار گردید.

مسابقات بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی  

مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی با حمایت و حضور رایتل از تاریخ 29 دی ماه الی 1 بهمن ماه، در سالن شهید بهشتی مشهد مقدس برگزار گردید.

مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در مشهد مقدس  

مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور، در رده‌‍ های سنی نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان از 8 الی 10 دی ماه در مشهد مقدس با حمایت و حضور رایتل برگزار گردید.

مسابقات کشتی باچوخه جام شهدای کارگر کشور  

مسابقات کشتی باچوخه جام شهدای کارگر کشور در تاریخ 11 آذر ماه با شرکت بیش از 140 چوخه کار از سراسر کشور در سالن 12هزار نفری ورزشگاه آزادی با حمایت شرکت رایتل برگزار گردید.

المپیک ریو 2016 

رایتل با حمایت از کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو در تاریخ 30 تیرماه، در مراسم بدرقه کاروان اعزامی به المپیک در سالن اجلاس سران با حضور ریاست محترم جمهور حضور داشت.

1394

مسابقات قهرمانی کاراته مردان جهان  

مسابقات قهرمانی کاراته مردان جهان از 25 لغایت 28 شهریور ماه، با حمایت رایتل و به میزبانی موسسه فرهنگی ورزشی رفاهی پیام تهران برگزار گردید.

مسابقات صخره نوردی قهرمانی کشور  

مسابقات صخره نوردی قهرمانی کشور در تاریخ 19 الی 27 شهریور ماه، با حمایت رایتل، در محل موسسه فرهنگی ورزشی رفاهی پیام تهران برگزار گردید.

نخستین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی ستارگان جهان( جام ولایت ) 

نخستین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی ستارگان جهان تحت عنوان جام ولایت در تاریخ 22 خرداد ماه، با حمایت رایتل در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردید.

مسابقات بین دانشگاهی آنتورپ بلژیک  

حمایت رایتل از فدراسیون ورزشهای بین دانشگاهی در مسابقات آنتورپ در تاریخ 16 الی 22 اردیبهشت ماه در کشور بلژیک.

1393

اولین المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور 

اولین المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور، 7 الی 9 اسفند ماه، با شرکت حدود 2000 ورزشکار کارگر در ۲۴ رشته ورزشی در ۱۵ شهر مازندران با حمایت شرکت رایتل برگزار گردید.

مسابقات صخره نوردی انتخابی تیم ملی 

مسابقات صخره نوردی انتخابی تیم ملی در روز 15 اسفند ماه، با حمایت رایتل و به میزبانی موسسه فرهنگی ورزشی رفاهی پیام در تهران برگزار گردید.

مسابقات پینگ پنگ باشگاه‌های تهران  

مسابقات پینگ پنگ باشگاه‌های تهران با حمایت شرکت رایتل از اسفند 92 تا اوایل دی ماه 93 برگزار گردید و تیم رایتل قهرمان مسابقات شد.

ویژه برنامه پخش زنده مسابقات لیگ جهانی والیبال2014  

ویژه برنامه توپ و تور با حمایت رایتل در خرداد و تیرماه، از شبکه 3 سیما به پخش زنده لیگ جهانی والیبال پرداخت.

ویژه برنامه پخش زنده مسابقات جام جهانی فوتبال 2014 برزیل  

برنامه 2014 با حمایت رایتل در خرداد و تیرماه، از شبکه 3 سیما به پخش زنده مسابقات جام جهانی فوتبال 2014 پرداخت.

علاقه‌مندان به حمایت رایتل از رویدادهای مورد نظرشان، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر درخواست رسمی‌ خود را به مدیریت ارشد برند و ارتباطات شرکت رایتل ارسال نمایند.