نمایشگاه الکامپ 2017

نمایشگاه الکامپ 2017

هدایا و تخفیف‌های استثنایی رایتل به بازدید‌کنندگان از بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2017)
30 تیرتا 2 مرداد ماه 1396

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری حوزه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن‌ها در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.
رایتل در نمایشگاه الکامپ 2017 با هدایای متنوع و ارزشمند، تخفیف‌های استثنایی و معرفی خدمات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی از 30 تیر تا 2 مرداد ماه 96 در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن 40، میزبان شماست.

در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه الکامپ، آن دسته از عزیزانی که قصد دارند به خانواده رایتل بپیوندند، می‌توانند با حضور در نمایشگاه الکامپ از مزایای زیر بهره‌مند گردند:

امکان بهره‌مندی از تخفیف‌های استثنایی و خرید بسته‌های ویژه نمایشگاه

همه بازدیدکنندگان از غرفه‌های رایتل می‌توانند سیم‌کارت دیتا با مودم‌های (3G/4G) به‌همراه بسته آغازین بلندمدت خریداری تا 50% تخفیف نمایند. همچنین امکان خرید سیم‌کارت اعتباری رایتل با بسته آغازین ویژه (سه ماه مکالمه رایتلی نامحدود و 1500 مگابایت اینترنت رایگان) با 75% تخفیف فراهم شده است.

تخفیف در خرید بسته های مصرفی اینترنت

در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه، مشترکین فعلی رایتل می‌توانند با مراجعه حضوری به غرفه‌های رایتل، بسته‌های مصرفی اینترنت را با 30% تا 50% تخفیف خریداری نمایند.

امکان دریافت سیم‌کارت دیتای رایگان، با همراه داشتن گوشی هوشمند یا تبلت در نمایشگاه

بازدیدکنندگان از نمایشگاه الکامپ می‌توانند با ارایه کارت ملی و تلفن هوشمند یا تبلت خود، سیم‌کارت دیتای رایگان رایتل را با بسته آغازین به صورت فعال و با انجام تنظیمات در دستگاه خود دریافت نموده و از امکانات این سیم‌کارت بهره‌مند شوند.

امکان دریافت طرح 18 سالگی

در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه، طرح 18 سالگی با هدایای بسته آغازین ویژه این طرح که در 6 دوره 30 روزه قابل استفاده می‌باشند، ارایه می‌شود. هدایای بسته آغازین شامل سیم‌کارت اعتباری، 6 ماه تماس و پیامک درون شبکه، 1200مگابایت اینترنت رایگان و یک سیم‌کارت هدیه می‌باشد.
توجه:
این طرح شامل متولدین سال 1377 که در سال گذشته به سن 18 سال تمام رسیده‌اند اما موفق به دریافت هدیه خود نشده‌اند، نیز می‌شود.