همکاری رایتل و انجمن ورزش‌های الکترونیک

انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران؛ نهادی رسمی و ورزشی در حوزه ورزش‌های الکترونیک که تحت پوشش وزارت ورزش و جوانان فعالیت داشته و عضو رسمی فدراسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک Iesf است. این انجمن با همکاری رایتل، امکانی را برای مشترکین رایتل فراهم کرده تا بتوانند از 50 درصد تخفیف جهت شرکت در لیگ ورزش‌های الکترونیک بهره‌مند شوند.

 

رایتلی‌ها

اگر مشترک رایتل هستید، پس از انتخاب گزینه "رایتلی هستم"، علاوه بر بهره‌مندی از 50 درصد تخفیف در هزینه ثبت‌نام مسابقات، یک "کد ارغوان" از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود که می‌توانید با استفاده از این کد، از ۳۰ درصد تخفیف در خرید بسته اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی یک‌ساله بهره‌مند شوید.

با مراجعه به صفحه راهنمای استفاده از کد ارغوان می‌توانید راهنمایی لازم جهت خرید بسته با این کد را دریافت کنید.
 

غیر رایتلی‌ها

اگر مشترک رایتل نیستید و می‌خواهید از مزایای رایتلی شدن در مسابقات استفاده کنید، کافیست شماره تلفن همراه خود را در قسمت "می‌خواهم رایتلی شوم" وارد کرده و پس از دریافت پیامک حاوی رایکد، به لینک ثبت‌نام و خرید مراجعه فرمایید. با تکمیل فرآیند ثبت‌نام، سیم‌کارت اعتباری رایگان رایتل به‌همراه بسته آغازین 7 گیگابایتی 7 روزه به نشانی شما ارسال خواهد شد.

با مراجعه به صفحه راهنمای استفاده از رایکد می‌توانید راهنمایی لازم جهت ثبت نام سیمکارت با استفاده از این کد را دریافت کنید.

 

پس از تکمیل ثبت‌نام در وب‌سایت به نشانی eligo.ir سامانه ورزش‌های الکترونیک، کد ارغوان را به شماره تلفن همراه ثبت شده شما ارسال خواهد کرد. شما می‌توانید برای فعال‌سازی کد ارغوان دریافتی خود، به نشانی ارسالی مراجعه و از خدمات رایتل بهره‌مند ‌شوید.