همکاری رایتل و فیلیمو

"فیلیمو" با همکاری و مسئولیت شرکت "فناوران ایده‌پرداز صبا" امکان دسترسی به مجموعه‌کاملی از بهترین‌های دنیای فیلم و سریال را بدون نیاز به خرید اشتراک و به‌صورت رایگان برای مشترکین رایتل فراهم کرده است.

دسترسی مستقیم به فیلیمو

از طریق اینترنت رایتل، با کلیک روی آیکون زیر می‌توانید بدون نیاز به پرداخت حق اشتراک از محتوای موجود در این سرویس بهره‌مند شوید.

کمپین تابستانی رایتل و فیلیمو

با شرکت در این کمپین، شما مشترکین عزیز می‌توانید با تماشای تنها 2 ساعت محتوای جذاب موجود در فیلیمو، روزانه یک کد ارغوان به همراه یک شانس جهت شرکت در این قرعه‌کشی هفتگی داشته باشید.
اما این تمام ماجرا نیست و اگر شما بیشتر از زمان اعلام شده در فیلیمو، فیلم و سریال و هزاران محتوای جذاب دیگر را تماشا کردید، به ازای هر یک ساعت بیشتر، 1 شانس بیشتر هم برای دریافت یکی از جوایز جذاب قرعه‌کشی هفتگی به‌دست می‌آورید.

  • بازه زمانی برگزاری کمپین از 13 مرداد الی 13 شهریور است.
  • جوایز قرعه‌کشی: هر هفته سه دستگاه تلفن همراه مدل HONOR 9A
  • زمان قرعه کشی و نحوه اعلام برندگان: قرعه کشی هر هفته دوشنبه ها برگزار می‌شود و اسامی برندگان نیز از طریق شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  • بازه زمانی محاسبه امتیازهای قرعه‌کشی هفتگی از 12 ظهر روز دوشنبه هر هفته آغاز و تا 12 ظهر دوشنبه هفته بعد از آن ادامه خواهد داشت. پس از زمان اعلام شده، شمارش امتیازها از سرگرفته خواهد شد.
  • شرکت در این کمپین برای همه مشترکین رایتلی سرویس فیلیمو (دسترسی با اشتراک و بدون اشتراک) امکان‌پذیر است.
  • کد‌های ارغوان هر روز 24 ساعت پس از تکمیل زمان 2 ساعت تماشای فیلیمو و از طریق سرشماره پیامکی 1000586822 برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه محاسبه ترافیک اینترنت مصرفی در فیلیمو

هزینه اینترنت دسترسي به سرويس مذکور از محل بسته فعال مشترک (مصرفي يا آغازين) با توجه به نوع اشتراک کاربر رایتلی در فیلیمو کسر می‌شود.

  • رایتلی‌هایی که بدون خرید اشتراک فیلیمو تماشا می‌کنند، هزینه حجم مصرفی آن‌ها به‌صورت کامل (تمام بها) محاسبه می‌شود.
  • رایتلی‌هایی که با خرید اشتراک فیلیمو تماشا می‌کنند، هزینه حجم مصرفی آن‌ها نیم‌بها محاسبه می‌شود.
توجه:

در صورت استفاده از فیلترشکن یا VPN، ترافیک مصرفی اینترنت شما به صورت تمام بها محاسبه خواهد شد.

پشتیبانی

شماره پشتیبانی: 74524-021
ساعت کاری پشتیبانی: 7 روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی

توجه:

مشترک گرامی، از آنجا که سرویس‌های اعلام شده در این بخش توسط شرکت‌ همکار رایتل ارایه شده، خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، فقط با شماره‌ مذکور تماس حاصل کنید.