راهنمای ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت

  1. منوی ثبت‌نام و خرید از صفحه اصلی وبسایت را انتخاب نمایید تا به صفحه طرح های موجود ارائه سیم کارت هدایت شوید.
  2. پس از انتخاب یکی از درگاههای طرح های موجود ارائه سیم کارت به صفحه ای مطابق با شکل زیر وارد می شوید که با تکمیل اطلاعات و قبول شرایط ثبت نام و خرید و کلیک بر روی دکمه " مرحله بعد" به صفحه جدید هدایت می شوید.
  3. در صفحه جدید " کد احراز هویت " که به تلفن همراه شما پیامک شده است وارد نموده و بر روی دکمه " ورود به سامانه" کلیک کنید.
  4. در این مرحله شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  5. در صفحه جدید اطلاعات خود از قبیل مشخصات فردی و اطلاعات آدرس را وارد نموده و بر روی دکمه " مرحله بعد" کلیک کنید.
  6. در این مرحله، تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما جهت تایید نمایش داده می‌شوند. در صورت نیاز به اصلاح احتمالی می‌توانید با انتخاب گزینه "اصلاح" به صفحه قبل بازگردید. در غیر این‌صورت روی گزینه تایید، کلیک نمایید.
  7. دراین مرحله فاکتور نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی دکمه "تایید و پرداخت" می توانید از طریق کارت‌های بانک‌های عضو شتاب و پس از انتخاب یکی از درگاه‌های بانکی موجود، به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام دهید.
  8. در انتها و پس از پرداخت آنلاین، رسید پرداخت به شما نمایش داده می‌شود. سیم کارت خریداری شده در کمتر از 48 ساعت کاری جهت ارسال به پست پیشتاز تحویل می گردد و تا 5 روز کاری تقدیم شما خواهد شد. لازم به ذکر است که سیم کارت ارسالی با پست، در صورت صحت اطلاعات ثبت شده فعال خواهد شد.

با توجه به ضرورت ارائه کپی کارت ملی به مامور پست هنگام تحویل بسته، لطفا نسبت به تهیه یک نسخه کپی از کارت ملی قدام نمایید.