فروش عادی سیم کارت اعتباری

سیم کارت اعتباری رایتل اولین سیم کارت اعتباری نسل های نوین ارتباطی کشور با پیش شماره های 0921 و 0922 است که امکان ارائه خدمات پیشرفته‌ای همچون اینترنت پرسرعت، کنفرانس صوتی و پیام چند رسانه‌ای، خدمات ارزش افزوده و ... را برای مشتریان فراهم می‌آورد.

بسته های آغازین سیم کارت اعتباری به همراه سیم کارت

متقاضیان دریافت سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل می‌توانند علاوه بر خرید سیم‌کارت اعتباری، یکی از بسته‌های مندرج در جدول زیر را به دلخواه خود به همراه سیم‌کارت خریداری کنند.

همچنین برای آن‌دسته از متقاضیانی که تمایل دارند، پیوستن به خانواده رایتل را بدون تغییر شماره و به‌صورت رایگان تجربه کنند، امکانی در نظر گرفته شده تا با ترابرد به رایتل، علاوه بر استفاده از خدمات متنوع و تعرفه‌های مناسب، از هدایای بسته آغازین سیم‌کارت اعتباری + بسته آغازین ترکیبی در جدول زیر نیز بهره‌مند شوند.

بسته‌های آغازین سیم کارت اعتباری
نام بسته مهلت استفاده
(روز)
اینترنت **
(گیگابایت)
مکالمه درون شبکه
(دقیقه)
اعتبار هدیه
(ریال)
قیمت *
(ريال)
سیم‌کارت اعتباری + بسته آغازین اینترنت 7 7 - - 183،487
سیم‌کارت اعتباری + بسته آغازین ترکیبی 30 1.5 1000 45,000 183،487

* قیمت‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.
** مصرف از حجم ترافیک عادی خدمات داده (در قالب بسته یا تعرفه عادی) جهت بازدید و استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آنها در صفحه ترافیک بومی آمده است، مشمول 50% کاهش تعرفه است، به عبارت دیگر، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حساب شما مشترک عزیز کسر می گردد. در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می شود. لازم به ذکر است، مصرف سرویس اینترنت در وب سایت های بین الملل همچنان با تعرفه همیشگی صورت می گیرد.
اطلاعات بیشتر را در مورد ترافیک بومی و بین الملل می توانید در صفحه ترافیک بومی دریافت نمایید.
همچنین برای آن‌دسته از متقاضیانی که تمایل دارند، پیوستن به خانواده رایتل را بدون تغییر شماره و به‌صورت رایگان تجربه کنند، امکانی در نظر گرفته شده تا با ترابرد به رایتل، علاوه بر استفاده از خدمات متنوع و تعرفه‌های مناسب، از هدایای بسته آغازین [ سیم‌کارت اعتباری + 45,000 ریال اعتبار+1000 دقیقه مکالمه درون شبکه + GB 1.5اینترنت هدیه 30 روزه ] مطابق جدول فوق نیز بهره‌مند شوند.

 • هر یک از بسته‌های آغازین به همراه سیم‌کارت اعتباری ارایه می‌شود.
 • بسته های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها از جمله بسته‌های مصرفی هستند. از این رو در هنگام خرید بسته‌های مصرفی، به تاریخ انقضای بسته‌های آغازین و حجم باقیمانده این بسته‌ها توجه داشته باشید.
 • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و غیره)، امکان استفاده از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، وجود دارد.
 • تماس برون شبکه شامل تماس با سایر اپراتورهای داخل کشور و تلفن ثابت در زمان حضور در شبکه رایتل می‌باشد.
 • بسته‌های آغازین، فقط شامل استفاده از سرویس‌ها در شبکه رایتل می‌باشند. استفاده از خدمات و سرویس های رایتل در محدوده رومینگ ملی و رومینگ بین الملل، مطابق تعرفۀ مصرف از هر سرویس از اعتبار مشترکین کسر خواهد شد.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح ها و بسته ‌ها، می‌توانید با مرکز خدمات مشتریان رایتل، تماس حاصل نمایید.

توجه:

 • قیمت‌ها بدون احتساب مبلغ مالیات برارزش افزوده می‌باشد.
 • پس از اتمام مدت اعتبار هر کدام از بسته‌های آغازین، هدایای اشاره شده در جدول فوق قابل استفاده نخواهد بود. همچنین مهلت شروع استفاده از هدیه بسته آغازین سیم‌کارت‌ها، بر اساس مدتِ دوره زمانیِ آن بسته است و چنانچه مشترک در هر زمان در طول دوره مهلت بسته، شروع به استفاده کند، به اندازه مدت اعتبار بسته آغازین خریداری شده، زمان جهت استفاده از بسته را خواهد داشت.
 • کلیه مشترکین سیم‌کارت‌ اعتباری مشمول دریافت یک عدد سیم‌کارت اعتباری هدیه، خواهند شد. جهت کسب اطلاع در خصوص فرآیند دریافت سیم کارت هدیه، به صفحه طرح سیم کارت هدیه مراجعه فرمایید.
 • برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما در کلیۀ طرح های رایتل فراهم می باشد.
 • استفاده از کلیه خدمات رایتل تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل های نوین ارتباطی رایتل (3G/4G) امکان پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است

10 گیگابایت هدیه معرفی به دوستان
اگر مشترک رایتل هستید می‌توانید افراد جدیدی را به این خانواده دعوت کرده و هدیه دریافت کنید. شما می‌توانید تا 10 نفر را به رایتل معرفی و به ازای معرفی هر یک از آنها 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه، لازم است مشترکی که توسط شما معرفی می‌شود، به صفحه ثبت‌نام و خرید مراجعه کرده و شماره رایتل شما را وارد کند؛ با ثبت‌نام موفق ایشان 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه برایتان فعال می‌شود.

 
 • بسته اینترنت 30 روزه
 • 10 گیگابایت
 

نحوه خرید

متقاضیان می‌توانند از روش‌های زیر نسبت به خرید سیم‌کارت‌های مورد نظر خود اقدام نمایند:

شماره‌های مرکزخدمات مشترکین رایتل

 • تماس از سیم‌کارت رایتل: شماره رایگان 200
 • تماس از سایر خطوط: 09202000000