طرح سیم کارت هدیه

طرح سیم‌کارت هدیه

تمامی مشترکینی که اقدام به خرید هر یک از سیم‌کارت‌های رایتل (دائمی و اعتباری) کنند و همچنین مشمول طرح سیم‌کارت هدیه نیز باشند، می‌توانند یک عدد سیم‌کارت هدیه اعتباری دریافت کنند.

سیم‌کارت اعتباری هدیه

آن‌دسته از مشترکینی که در بازه زمانی اجرای طرح سیم‌کارت هدیه، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت‌ رایتل خود کنند، می‌توانند از هدایای بسته آغازین سیم‌کارت اعتباری هدیه که در جدول زیر آمده ‌است، بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است که با توجه به نوع سیم‌کارت انتخابی (دائمی و اعتباری)، روش دریافت سیم‌کارت هدیه متفاوت خواهد بود که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

بسته آغازین سیم کارت اعتباری هدیه
محصولات / خدمات میزان استفاده مهلت استفاده (روز)
مکالمه صوتی درون شبکه 10,000 دقیقه 30
پیامک درون شبکه 10,000 پیامک 30

روش‌های دریافت سیم‌کارت هدیه

 

مشترکین سیم‌کارت اعتباری
پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری رایگان به نام خودشان و یا فرد دیگری اقدام نمایند و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند گردند.

مشترکین سیم‌کارت دائمی
آن‌دسته از مشترکینی که در بازه زمانی اجرای طرح سیم‌کارت هدیه، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت‌ دائمی رایتل کنند، از روش‌های زیر می‌توانند یک عدد سیم‌کارت اعتباری هدیه دریافت کرده و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند شوند:

 • مشترکینی که به‌‌صورت حضوری به فروشگاه‌های رایتل مراجعه و اقدام به خرید سیم‌کارت دائمی رایتل کنند، می توانند با استفاده از روش‌های زیر، سیم‌کارت هدیه خود را دریافت کنند:
  • دریافت سیم‌کارت هدیه به نام خود
  • درخواست دریافت پیامک حاوی کد هدیه
   پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه، ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری رایگان به نام خودشان یا فرد دیگری اقدام کرده و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند شوند.
 • مشترکینی که از طریق وب‌سایت رایتل اقدام به خرید سیم‌کارت دایمی نمایند، می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر نسبت به دریافت سیم کارت هدیه خود اقدام نمایند:
  • دریافت سیم‌کارت هدیه به نام خود
  • ثبت نام سیم‌کارت هدیه به نام شخص دیگری
  • درخواست دریافت پیامک حاوی کد هدیه
   پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، برای آنها ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت، ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری رایگان به نام خودشان یا فرد دیگری اقدام کرده و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند شوند.
 • مشترکینی که از طریق مراجعه به نمایندگی‌های رایتل اقدام به خرید سیم‌کارت دائمی کنند، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، پیامک حاوی کد هدیه برای آنها ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه ، ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری رایگان به نام خودشان یا فرد دیگری اقدام کنند و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند شوند.

روش‌های بازیابی کد سیم‌کارت هدیه:
شما رایتلی های گرامی می توانید جهت بازیابی کد ثبت نام سیم‌کارت هدیه از روش های زیر اقدام نمایید:

نکات:

 • مدت اعتبار کلیه هدایا 30 روز بوده و پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است که پس از اتمام مدت اعتبار، هدایای مذکور قابل استفاده نخواهد بود.
 • بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها هستند.
 • جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ها و بسته‌ها از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان قابل دسترسی است.
 • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و ...)، می‌توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، استفاده نمایید.
 • برخورداري از خدمات سرويس اينترنت نسل چهارم رايتل بدون نياز به تعويض سيم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهي 4G و فعال بودن تنظيمات اينترنت نسل چهارم دستگاه شما در کليه طرح هاي رايتل فراهم مي باشد.
 • استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین (شامل تماس صوتی، پیامک، و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل‌های نوین رایتل امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
 • اتباع خارجی مقیم ایران، مشمول این طرح نمیگردند.

ثبت نام و خرید