سیم کارت اولی ها

اگر تاکنون هیچ سیم‌کارت رایتلی به نام خود نداشته‌اید و مانند دوستان رایتلی خود می‌خواهید از کمترین تعرفه اینترنت و مکالمه همراه کشور بهره‌مند شوید، می‌توانید بدون هزینه از سیم‌کارت اعتباری به همراه بسته آغازین 6 ماهه و ترافیک اختصاصی اپلیکیشن‌های منتخب رایتل استفاده کنید.

مشخصات بسته آغازین
نام بسته مهلت استفاده * اینترنت (گیگابایت) مکالمه درون شبکه (دقیقه)
سیم‌کارت اعتباری + بسته آغازین اینترنت 6 دوره 30 روزه 6 (هر دوره یک گیگابایت) 60,000 (هر دوره 10,000 دقیقه)

*هدایای مکالمه درون شبکه و اینترنت در 6 دوره 30 روزه تخصیص می‌یابد و فقط قابل استفاده در همان دوره است. علاوه بر هدایای فوق می‌توانید از اپلیکیشن‌های منتخب رایتل تا سقف 1 گیگابایت، بدون هزینه و به مدت 180 روز بهره‌مند شوید.

برای دریافت کلیک کنید

10 گیگابایت هدیه معرفی به دوستان
اگر مشترک رایتل هستید می‌توانید افراد جدیدی را به این خانواده دعوت کرده و هدیه دریافت کنید. شما می‌توانید تا 10 نفر را به رایتل معرفی و به ازای معرفی هر یک از آنها 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه، لازم است مشترکی که توسط شما معرفی می‌شود، به صفحه ثبت‌نام و خرید مراجعه کرده و شماره رایتل شما را وارد کند؛ با ثبت‌نام موفق ایشان 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه برایتان فعال می‌شود.

 
 • بسته اینترنت 30 روزه
 • 10 گیگابایت
 

شما می‌توانید از اپلیکیشن‌های منتخب رایتل به میزان 1 گیگابایت بدون هزینه استفاده نمایید. حجم 1 گیگابایت بسته محتوایی فقط قابل استفاده برای اپلیکیشن‌های زیر است:

 
تلویزیون همراه رایتل
 • امکان مشاهده تمامی کانال‌های تلويزيوني
مایکت
 • خرید برنامه‌های کاربردی با کسر از اعتبار ریالی از طریق درگاه پرداخت رایتل
 • استفاده از سرویس گارانتی مایکت
 
 • مصرف از حجم ترافیک عادی خدمات داده (در قالب بسته یا تعرفه عادی) جهت بازدید و استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آنها در صفحه ترافیک بومی آمده است، مشمول 50% کاهش تعرفه است، به عبارت دیگر، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حساب شما مشترک عزیز کسر می گردد. در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می شود. لازم به ذکر است، مصرف سرویس اینترنت در وب‌سایت‌های بین‌الملل همچنان با تعرفه همیشگی صورت می‌گیرد. اطلاعات بیشتر را در مورد ترافیک بومی و بین‌الملل می‌توانید در صفحه ترافیک بومی دریافت نمایید.
 • پس از اتمام مدت اعتبار بسته‌ آغازین، هدایای ذکر شده قابل استفاده نخواهد بود. همچنین مهلت شروع استفاده از هدیه بسته آغازین، بر اساس مدتِ دوره زمانیِ آن است و چنانچه مشترک در هر زمان در طول دوره مهلت بسته، شروع به استفاده کند، به اندازه مدت اعتبار بسته آغازین خریداری شده، زمان جهت استفاده از بسته را خواهد داشت.
 • برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم‌کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما در تمامی طرح های رایتل فراهم است.
 • استفاده از تمامی خدمات رایتل تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل های نوین ارتباطی رایتل (3G/4G) امکان پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
 • بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها از جمله بسته‌های مصرفی هستند. از این رو در هنگام خرید بسته‌های مصرفی، به تاریخ انقضای بسته‌های آغازین و حجم باقیمانده این بسته‌ها توجه داشته باشید.
 • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته ( اینترنت یا تماس صوتی) امکان استفاده از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، وجود دارد.
 • بسته‌های آغازین، فقط شامل استفاده از سرویس‌ها در شبکه رایتل می‌باشند. استفاده از خدمات و سرویس های رایتل در محدوده رومینگ ملی و رومینگ بین الملل، مطابق تعرفۀ مصرف از هر سرویس از اعتبار مشترکین کسر خواهد شد.
 • امکان ترابرد برای دریافت کنندگان این محصول، با پرداخت مبلغ 350,000 ریال (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) به عنوان بهای خدمات طرح دریافتی و قیمت مصوب سیم‌کارت اعتباری وجود دارد.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح ها و بسته ‌ها، می‌توانید با مرکز خدمات مشتریان رایتل، تماس حاصل نمایید.