مکالمه رایگان درون شبکه

رایتل در راستای گسترش فرهنگ همدلی و همسو با شعار "همراه همدل" ، مکالمه درون شبکه خود را رایگان کرده است. شما مشترکین عزیز، در طرح مکالمه رایگان با فعالسازی بسته مکالمه رایتلی، می توانید از مکالمه رایگان با رایتلی های سراسر کشور بهره‌مند شوید. این طرح برای تمامی مشترکین رایتل فعال بوده و از طریق کانال های زیر امکان فعالسازی بسته مذکور بدون پرداخت هزینه مقدور می‌باشد.

روش‌های فعالسازی بسته

سامانه کد دستوری *20#

در همین راستا، کمپینی با تمرکز بر پیام "اول تو قطع کن" و با محوریت مکالمه درون شبکه رایگان در سراسر کشور ارایه شد.

آیا شما رایتلی نیستید؟
با پیوستن به رایتل از مکالمه رایگان درون شبکه و 6 گیگابایت اینترنت رایگان بهره‌مند شوید.

ثبت نام سیم‌کارت
 

پرسش‌های متداول درباره مکالمه رایگان

تماس درون شبکه، تماس های صوتی هستند که از یک شماره رایتل با شماره رایتلی دیگر صورت می گیرد. لازم به ذکر است هر دو طرف تماس باید در شبکه رایتل باشند و ترابرد نکرده باشند. پیش شماره های سیم کارتهای اعتباری رایتل 0921 و 0922 و 0923 و سیم کارتهای دایمی 0920 است.

در طرح مکالمه رایتلی رایگان با فعالسازی بسته مکالمه رایتلی، می توانید از مکالمه رایگان با رایتلی های سراسر کشور بهره‌مند شوید. این طرح برای تمامی مشترکین رایتل فعال بوده و از طریق کانال های اعلام شده در ابتدای صفحه امکان فعالسازی بدون پرداخت هزینه مقدور می‌باشد.
تنها نیازاست سیم‌کارت شما، فعال باشد. بنابراین اگر سیم‌کارت دائمی شما به دلیل بدهی و سیم‌کارت اعتباری شما به دلیل عدم وجود اعتبار ریالی، مسدود شده باشد با پرداخت بدهی یا خرید شارژ، نسبت به فعال‌سازی سیم‌کارت اقدام کنید. جهت کسب اطلاع از وضعیت سیم‌کارت خود می‌توانید به صفحه استعلام وضعیت سیم‌کارت مراجعه کرده و یا از طریق اپلیکیشن رایتل من و کد دستوری 211 وضعیت سیم‌کارت خود را مشاهده فرمایید.

تا اطلاع ثانوی مکالمه بین رایتلی ها رایگان است به طور حتم در صورت تغییر در تعرفه مکالمه ، از طریق پیامک و سایر کانالهای ارتباط با مشترکین اطلاع رسانی می شود.

مکالمه درون شبکه با شماره‌های رایتل با رعایت سقف مصرف منصفانه ( 1000 دقیقه در ماه) امکان‌پذیر است.

بله، هزینه مکالمه بین رایتلی ها در رومینگ ملی نیز رایگان است.

 

اول تو قطع کن