سرویس راینواز

با سرویس راینواز رایتل شما (مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری) می‌توانید به جای بوق انتظار، لذت شنیدن قطعه موسیقی یا آهنگ انتخابی مورد علاقه‌تان را با مخاطب خود پیش از برقراری مکالمه به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم، سریال و غیره، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب کنید.

شرح خدمات سرویس

  • اختصاص یک یا چند راینواز به شخص یا گروهی از اشخاص در زمان‌های دلخواه
  • عدم پخش راینواز برای فرد یا گروهی از افراد
  • هدیه دادن راینواز به سایر مشترکین رایتل
  • کپی کردن راینواز سایر مشترکین با استفاده از کد 7#

فعال‌سازی سرویس راینواز

  • سامانه پیامکی: می‌توانید با ارسال دستور کد راینواز ON به سامانه پیامکی 2030 راینواز مورد نظر خود را فعال کنید.
  • سامانه کد دستوری #210*
  • وب‌سایت راینواز به آدرس rbt.rightel.ir

هزينه

هزينه خريد هر راينواز جهت استفاده از سرويس راينواز در يک دوره زماني مشخص حداکثر 5,000 ريال است و هيچ‌گونه هزينه ماهيانه، هزينه فعال‌سازي يا هزينه تغيير تنظيمات را براي مشترک در بر نخواهد داشت. هزينه خريد راينواز از حساب مشترک سيم‌کارت اعتباري رايتل به‌صورت ريالي کسر و به صورتحساب مشترک سيم‌کارت دايمي رايتل اضافه مي‌شود.

نکته: دوره اعتبار هر راينواز 30 روز است که در صورت عدم حذف راينواز توسط مشترک پس از پايان هر دوره، به‌ صورت خودکار تمديد می‌شود.
 

 

پخش تک آهنگی
حالت پخش تک آهنگی به‌طور خودکار برای کلیه مشترکین انتخاب می‌شود. در این حالت، برای تمام تماس‌گیرندگان با شما تنها یک آهنگ پخش می‌شود. آهنگ‌ها به ترتیب خرید در آلبوم شما ذخیره می‌شوند، وآخرین راینواز دانلود شده به عنوان پیش فرض، پخش می‌گردد.

پخش چند آهنگی
در حالت پخش چند آهنگی، امکان انتخاب چندین راینواز برای تماس گیرندگان مختلف وجود دارد.
توجه: بلافاصله بعد از اتمام دوره اعتبار آخرین راینواز فعال بر روی خط شما، رایتل به‌طور خودکار نسبت به تمدید آخرین آهنگ برای یک دوره مشابه (با قیمت روز)، اقدام خواهدکرد. درصورت عدم تمایل به تمدید سرویس راینواز پیش از پایان دوره اعتبار آن، نسبت به حذف آن اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که درصورت تمدید خودکار سرویس راینواز روی خط شما، هزینه فعالسازی مجدد آن از اعتبار شما کسر و یا به‌صورتحساب سیم‌کارت دایمی شما افزوده خواهد شد.