راهنمای استفاده از رایکارت

1- پس از ورود به وب سایت روی "ثبت نام و خرید سیم کارت" کلیک کنید.2- روی "ثبت نام و خرید رایکارت، رایکد و کارت هدیه" کلیک کنید.3-در این قسمت می بایست کد ملی خود و شماره ای که به نام همان کد ملی می باشد جهت دریافت " کد تایید" وارد نمایید. در صورتی که فاقد سیم کارت می باشید گزینه " فاقد سیم کارت در اپراتورها " را انتخاب کنید.4- کد پیامک شده را در قسمت مربوطه مطابق با شکل زیر وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید. 

5-دراین مرحله شناسه رایکارت/ رایکد یا کارت هدیه را در بخش مشخص شده وارد نمایید.


 

6-در مرحله بعد با توجه به نوع تخفیف داده شده امکان انتخاب یکی از انواع سیم‌کارت دائمی و اعتباری را خواهید داشت.

7- در این مرحله مشخصات فرد متقاضی را در صفحه "ورود اطلاعات" مطابق با کارت ملی ایشان وارد نمایید."
8- تایید اطلاعات

در این مرحله، کلیه اطلاعات ورودی شما جهت تایید نمایش داده می‌شوند. در صورت نیاز به اصلاح احتمالی می‌توانید با انتخاب گزینه "اصلاح" به صفحه قبل بازگردید. در غیر اینصورت روی دکمه تایید، کلیک کنید.

9- ارایه فاکتور و واریز وجه(در صورت رایگان بودن طرح نیاز به پرداخت وجه نیست)

دراین مرحله فاکتور نمایش داده می‌شود. با کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانید با انتخاب یکی از درگاه‌های بانکی موجود در پرداخت آنلاین، به‌صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام دهید.

10- ارایه رسید

در این مرحله پس از پرداخت آنلاین، رسید پرداخت برای شما نمایش داده می‌شود. لازم به‌ذکر است سیم‌کارت یا بسته حاوی سیم کارت و مودم، طی 48 ساعت کاری به پست پیشتاز تحویل می‌گردد و تا 5 روز کاری تقدیم شما خواهد شد.

 

با توجه به ضرورت ارائه کپی کارت ملی به مامور پست هنگام تحویل بسته، لطفا نسبت به تهیه یک نسخه کپی از کارت ملی قدام نمایید.