طرح ویژه رایتل برای تکریم اعضای خانواده بزرگ تامین اجتماعی معرفی شد

در طرح ویژه رایتل به برای تکریم اعضای خانواده بزرگ تامین اجتماعی تمامی بیمه‌شدگان این سازمان می توانند نسبت به ثبت نام و خرید یک سیم کارت رایگان اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور  به‌ عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی به نشانه احترام به اعضای این خانواده، شرایط ویژهای را برای برخورداری از خدمات  نسل‌های نوین ارتباطات شبکه تلفن همراه (3G/4G) برای آنها فراهم آورد.

بر این اساس، بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی می‌توانند تا 25 مرداد 96 سیم‌کارت اعتباری رایتل را تنها با پرداخت 20 هزار تومان هزینه شارژ با اعتبار استفاده در 120 روز خریداری کنند. به این معنی که متقاضی هزینه ای برای خرید سیم‌کارت پرداخت نخواهد کرد و مبلغ 20 هزار تومان پرداختی به اعتبار سیم کارت وی اضافه می‌شود.

برای دریافت سیم‌ کارت لازم است تا فرد بیمه شده با ارایه کد بیمه تامین اجتماعی و یا کد پرسنلی خود و احراز وابستگی خود به سازمان تامین اجتماعی نسبت به تهیه سیم کارت اقدام کند.

متقاضیان می‌ توانند برای ثبت نام و فعال سازی سیم کارت اعتباری این طرح از طریق وب‌ سایت و فروشگاه‌ های رایتل اقدام کنند.

گفتنی است تمامی سیم‌ کارت‌ های ارایه‌ شده در این طرح مشمول طرح دریافت سیم کارت هدیه می باشد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به صفحه مربوطه در وب‌سایت رایتل/ طرح‌ها و تعرفه‌ها/ طرح‌های جاری/ طرح سیم‌ کارت هدیه مراجعه کنند.