در سفر معنوی حج رایتل همراهتان است

رایتل به‌صرفه‌ترین خدمات ارتباطی در کشور عربستان را برای رفاه حال زایرین ایرانی فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور در راستای خدمت ‌رسانی به زایرین و با هدف رفاه حال این افراد در سفر معنوی حج، نسبت به ارایه خدمات رومینگ بین الملل با تعرفه تشویقی در کشور عربستان اقدام کرده است.

مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی، دیتا و اعتباری رایتل می ‌توانند با خرید و فعال‌سازی بسته های مصرفی از خدمات رایتل بهرمند شوند.

گفتنی از جمله این بسته ها میتوان به بسته30 روزه تماس، پیامک و اینترنت 100 مگابایتی ویژه حجاج با امکان 10 دقیقه تماس صوتی داخل کشور عربستان، 10 دقیقه تماس صوتی به ایران، 10 پیامک با قیمت 29 هزار تومان اشاره کرد.

لازم به ذکر است سرویس رومینگ بین الملل به صورت خودکار برای تمامی مشترکین فعال است و تعرفه‌ های تشویقی رومینگ بین ‌الملل در کشور عربستان و در ایام حج برای مشترکین رایتل با استفاده از سرویسهای اپراتور zain عربستان قابل استفاده است و استفاده از سرویس دیگر اپراتورهای این کشور با تعرفه عادی که در وبسایت رایتل، بخش تعرفه رومینگ بین الملل درج شده است، محاسبه خواهد شد. گفتنی است در صورت استفاده از خدمات اپراتور Zain عربستان هزینه مکالمه برای مشترکین به صورت ثانیه ای و هزینه دیتا براساس هر کیلوبایت محاسبه خواهد شد.

شایان ذکر است زایرین ایرانی می توانند برای افزایش اعتبار خود از روش هایی نظیر خرید کارت شارژ در ایران و استفاده از آن در عربستان (# شماره رمز*141*) و یا افزایش اعتبار از طریق کدهای دستوری #720*، #724*، #780*،#789*، #733* ، #713* ، #730* ، #770*  استفاده کنند، همچنین انتقال اعتبار توسط دوستان یا آشنایان و از طریق سیمکارت های اعتباری رایتل و همچنین اتصال به اینترنت (از طریق اینترنت موبایل یا وای فای) و خرید شارژ از طریق وب‌سایت رایتل امکان پذیر است.