مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در استان فارس افتتاح شد

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل، جهت فروش بی واسطه و ارایه مستقیم خدمات به هموطنان، در شهر شیراز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي رایتل، اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌ های حضوری و بی‌واسطه در استان فارس و شهر شیراز افتتاح شد.

بنابراین گزارش، این مرکز که در شیراز، میدان قائم، ابتدای بلوار آزادی (اطلسی) راه اندازی شده است، تمامی محصولات و سرویس‌‌ های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم ‌کارت رایتل، انواع بسته ‌های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس و خدماتی از قبیل تعویض سیم‌کارت،ترابرد سیم‌کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعال ‌سازی سیم ‌کارت در این مرکز امکان‌پذیر است.

گفتنی است همزمان با افتتاح این مرکز، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام نموده است.

در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 18 تا 20 مردادماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می ‌توانند از بسته ‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌ کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم‌ کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از 75 درصد تخفیف در قیمت این سیم‌ کارت ‌ها بهره‌مند می ‌شوند.

شایان ذکر است این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده شیراز قابل اجرا می ‌باشد و به هر فرد حداکثر 2 سیم‌کارت اعتباری با 75 درصد تخفیف و با همراه داشتن کارت ملی، ارایه می‌گردد.

گفتنی است ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات شیراز شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 13 و 16:30 تا 21:30 است.