وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نوزدهمین نمایشگاه تلکام:

رایتل در برابر افزایش تعرفه‌ها مقاومت کرده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام با اشاره به افزایش تعرفه اپراتورهای تلفن همراه از رایتل به عنوان اپراتوری که در برابر گرانی مقاومت کرده است نام برد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام صبح امروز چهارشنبه 11 مهرماه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، دبیر سندیکای صنعت مخابرات، معاونان وزارت فاوا و مدیران ارشد اپراتورها و فعالان این حوزه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرد.‌

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم درباره میزان دستیابی به اهداف تعیین شده در سال گذشته سخن گفت و به تشریح مسایل و مشکلات پیشرو در این صنعت پرداخت.

وزیر جوان دولت دوازدهم در ادامه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش اخیر تعرفه اپراتورها گفت: افزایش صورت گرفته در چهارچوب تعرفه تعیین شده برای اپراتورهای تلفن همراه بوده است با این وجود اپراتور سوم در برابر این افزایش تعرفه مقاومت کرده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه با حضور در غرفه رایتل از آخرین خدمات، طرح‌ها و سرویس‌های رایتل دیدن کرد. وی در این بازدید از آخرین دستاوردهای رایتل با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در راه‌اندازی شهر هوشمند، خانه هوشمند و سایر تلاش‌های این اپراتور بازدید و قابلیت‌های آن را بررسی کرد.

وی همچنین خواستار پیشرفت سریع‌ تر طرح حذف دفترچه تامین اجتماعی و جایگزینی آن با سیم‌کارت شد و همچنین بر هوشمندسازی خدمات تامین اجتماعی تاکید کرد.

در پایان این بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تلاش رایتل در جهت همگامی و رشد با آخرین تکنولوژی روز تقدیر و تشکر کرد.

نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام که از امروز کار خود را آغاز کرده است تا شنبه ۱۴ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برقرار است و بازدیدکنندگان میتوانند از ساعت ۹ تا ۱۷ همه روزه از فضاهای اختصاصی رایتل در داخل و خارج سالنهای ۸ و ۹ این نمایشگاه از آخرین دستاوردها، خدمات و راهکارهای نوین ارتباطی این اپراتور دیدن کنند.