با توجه به استقبال گسترده صورت گرفت؛

اجرای مجدد طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی

طرح ویژه رایتل برای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی که از دهه فجر سال گذشته اجرا شده بود، به دلیل استقبال گسترده بیمه‌شدگان مجدداً اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رایتل، همزمان با آغاز دهه فجر سال 96، رایتل به عنوان عضوی از خانواده تأمین اجتماعی، با رویکرد حمایت از این خانواده بزرگ، طرح «تأمین اجتماعی» را اجرا کرد که در این طرح، به تمامی افراد دارای دفترچه بیمه تأمین اجتماعی (شامل بیمه شده اصلی و افراد تحت سرپرستی وی) بسته ویژه شامل یک سیم‌کارت اعتباری هدیه و یک بسته خدمات ارتباطی رایگان یکساله اهدا می‌شد.
نظر به استقبال گسترده مردم از طرح تأمین اجتماعی، رضایت افرادی که در دوره قبل موفق به ثبت نام در این طرح شده بودند و درخواست‌های مکرر مبنی بر اجرای مجدد این طرح، رایتل بر آن شد که طرح تأمین اجتماعی را با تغییراتی مجدداً اجرا کند. امکان ثبت نام در این طرح، از تاریخ 8 دی ماه 97 برای کلیه بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی و خانواده ایشان فراهم شده است.
آن‌دسته از متقاضیانی که کد بیمه (دفترچه تأمین اجتماعی) دارند و عضوی از خانواده بزرگ تأمین اجتماعی هستند، در صورت عدم دریافت طرح تأمین اجتماعی قبلی، می‌توانند با ارایه کد بیمه و کدملی، در طرح جدید شرکت کنند. علاوه بر 500 مگابایت اینترنت 30 روزه رایگان که در ابتدا به ثبت نام کنندگان در این طرح اهدا می‌شود، امکان استفاده از هدایای دیگر نیز در صورت خرید بسته های منتخب، برای مدت یکسال وجود دارد. همچنین تمامی مشترکین پیشین محصول تأمین اجتماعی نیز می‌توانند با خرید بسته‌های منتخب، از هدیه مشابه برخوردار شوند.
مشترکین با ثبت نام در طرح تأمین اجتماعی، از هدیه 500 مگابایت اینترنت 30 روزه برخوردار می‌شوند و همچنین در صورت خرید و فعال‌سازی یکی از بسته‌های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی، از امکان دریافت 12 دوره هدیه 30 روزه شامل 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی، بهره مند خواهند شد. اولین دوره 30 روزه از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت، آغاز شده و تا یکسال (12 دوره 30 روزه) ادامه دارد.
ثبت نام کنندگان در طرح تأمین اجتماعی جهت دریافت هدیه این طرح  شامل 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی 30 روزه، لازم است در هر دوره 30 روزه اقدام به خرید و فعال‌سازی یکی از بسته‌های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی کنند. 
اطلاعات بیشتر در مورد بسته های مصرفی منتخب طرح تأمین اجتماعی را در اینجا بخوانید.