در افتتاح مرکز خدمات رایتل در یزد انجام می شود؛

اهداء سیم کارت رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و جشنواره بسته‌های اینترنتی و مکالمه

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل، جهت فروش بی واسطه و ارایه مستقیم خدمات به هموطنان، در شهر یزد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي رایتل، در برنامه افتتاح مرکز فروش و خدمات رایتل در شهر یزد، مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 23 تا 26 دی­ماه به این مرکز در محدوده میدان معلم مراجعه کنند،­­­ می‌توانند از بسته ­های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.

فروش انواع سیم‌کارت رایتل، بسته‌های اینترنتی، مودم، آنتی ویروس و خدماتی از قبیل تعویض سیم‌کارت، ترابرد سیم‌کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعال ‌سازی سیم‌کارت در این مرکز امکان‌پذیر است.

گفتنی است همزمان با افتتاح این مرکز، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام کرده است. در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 23 تا 26 دی­ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می‌توانند از بسته‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.

همچنین در این بازه زمانی علاوه بر بسته تشویقی به مشترکین فعلی رایتل، به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی سیم‌کارت رایگان اهدا خواهد شد و تمامی محصولات و سرویس‌‌ های رایتل و همچنین خدمات آن را ارایه خواهند شد.

بنابراین گزارش، ساعت کاری این مرکز، از روز شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و پنج‌شنبه‌ها 10 الی14 است که در محل میدان معلم، ابتدای بلوار دکتر پاک نژاد، راه اندازی شده است.