بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مرکز عملیات شبکه و دیتا سنتر رایتل

عصر امروز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مرکز عملیات شبکه و دیتا سنتر شرکت خدمات ارتباطی رایتل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، در راستای بررسی خدمات و سرویس‌دهی این اپراتور، عصر امروز آذری جهرمی، وزیر ارتباطات از ساختمان مرکز عملیات شبکه و دیتا سنتر این شرکت بازدید کرد.

در این بازدید وزیر ارتباطات از نزدیک در جریان مشکلات ناشی از عدم همکاری مناسب دو پیمانکار خارجی این شرکت در نتیجه اعمال تحریم و جبران اختلالات ایجاد شده با توان داخلی قرار گرفت.

همچین راه‌اندازی اینترنت نسل چهار این اپراتور در باند 2100 با توجه به ظرفیت شبکه رایتل و همچنین نیاز مشترکین مورد بحث قرار گرفت.

لازم به ذکر است این ارتقا در حال انجام بوده و در نتیجه آن مشترکین رایتل از این پس سرعت و کیفیت بهتری را در هنگام استفاده از اینترنت تجربه خواهند کرد.

در این بازدید وزیر ارتباطات پس از استماع گزارش مدیران رایتل بر ارتقا کیفیت شبکه موبایل رایتل در حومه و مناطق جنوبی تهران تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد این موضوع با مساعدت مدیرعامل رایتل در اسرع وقت مرتفع شود.

رضاخواه مدیر عامل رایتل هم در این بازدید ضمن تشکر از همراهی و حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از اپراتورهای موبایل برای سرویس دهی هر چه بهتر به مشترکین بیان کرد: در صورت تخصیص فرکانس‌های باند 700 و 800 مگا هرتز افزایش ظرفیت شبکه 4G این اپراتور با قدرت بیشتری انجام خواهد شد.