۱۱ مرداد ۱۴۰۰

رایتل در کسب سهم بازار اپراتورهای تلفن همراه، رتبه يك را كسب كرد

 

رایتل در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ نسبت به پایان سال گذشته، ۸.۲ درصد سهم بازار خود را افزایش داده ‌است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، شركت خدمات ارتباطی رایتل رتبه یک را در میزان رشد سهم بازار در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ نسبت به سه ماهه پایانی سال ۱۳۹۹ از آن خود كرد كه این رقم با اختلاف، بیشترین میزان رشد سهم بازار در میان اپراتورهای تلفن همراه محسوب می ‌شود.

این اپراتور تلفن همراه، در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰ رکوردهای تازه ‌ای را در شاخص ‌های اصلی عملکرد به ثبت رساند. رشد چشم‌گیر رایتل در بخش ‌های مختلف، حاکی از تداوم روند رشد پایدار در ادامه مسیر دو سال گذشته است که به ‌دنبال استقبال مشترکین، روند توسعه شبکه‌، بهبود و پیشرفت کیفیت خدمات در کنار تعرفه ‌های مناسب و به ‌صرفه، آغاز شد و با عملکردی پر‌قدرت‌تر در ۱۴۰۰‌ به مسیر خود ادامه می‌دهد.

رشد ۸.۲ درصدی سهم بازار رایتل تا پایان خرداد ۱۴۰۰، از دستاوردهای مهم این اپراتور شناخته شده تلفن همراه کشور بوده که با وجود تداوم شرایط دشوار اقتصادی تحت تاثیر تحریم‌های ظالمانه و شیوع کووید ۱۹، به دست آمده است. این جهش رشد نشان می‌دهد سهم بازار رایتل از ۳.۴۳۶ درصد به ۳.۷۱۹ درصد رسیده و ۰.۲۸۳ درصد افزایش پیدا كرده‌است.

گفتنی است، نرخ رشد سهم بازار رایتل، درحالی مهم‌ شمرده می ‌شود که تعداد مشترکین فعال در کل بازار شرکت های خدمات ارتباطی تقریبا ثابت بوده است.

همچنین عملکرد رایتل در شاخص بسیار با اهمیت تعداد مشترکین فعال، حاکی از رشد ۸.۸ درصدی نسبت به پایان سال ۱۳۹۹ است که نتیجه آن، اعتماد مشتریان به خدمات رایتل محسوب می ‌شود.

گزارش مذکور بر اساس اطلاعات آخرین فصلنامه‌ آماری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی(رگولاتوری) در شاخص سهم بازار، اعلام شد.

 برای مطالعه این گزارش کلیک کنید.