۲۰ مرداد ۱۴۰۰

۲۰۰ گیگابایت اینترنت، هدیه رایتل به خبرنگاران

 

رایتل به مناسبت روز خبرنگار، ۲۰۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله به فعالان عرصه رسانه، هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی رایتل: این اپراتور ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک به اصحاب رسانه، برای قدردانی از تلاش این عزیزان و سهولت در ارتباطات رسانه‌ای آنها، همچون سال‌های قبل، هدیه ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

بر این اساس، بسته اینترنت هدیه یک‌ساله، با حجم ۲۰۰ گیگابایت، برای تمام خبرنگاران فهرست ارسالی سال گذشته وزارت ارتباطات و فناوری ‌اطلاعات، فعال می‌شود. 

شرکت خدمات ارتباطی رایتل (هلدینگ ارتباطات شستا) یکی از سه اپراتور بزرگ تلفن‌ همراه ایران به‌شمار می‌رود که به رغم تحریم‌های بی‌سابقه آمریکا رکوردهای بی‌نظیری را در شاخص‌های اصلی عملکرد به ثبت رساند.

رشد چشم‌گیر این اپراتور تلفن‌ همراه در بخش‌های مختلف حاکی از تداوم روند رشد پایدار در ادامه مسیر دو سال گذشته است. در ادامه این روند رشد، سه ماهه اول ۱۴۰۰‌ نسبت به سال ۹۹، شرکت خدمات ارتباطی رایتل جهش درآمد و سودآوری داشته است.

گفتنی است رایتل در راستای گسترش فرهنگ همدلی و همسو با شعار «همراه همدل»، مکالمه درون شبکه خود را رایگان کرده است. در طرح مکالمه رایگان با فعال‌سازی بسته مکالمه رایتلی، می‌توانید از مکالمه رایگان با رایتلی‌های سراسر کشور بهره‌مند شوید.