۲ مهر ۱۴۰۱

برگزاری مراسم یادواره هفته دفاع مقدس در رایتل

 

مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور همکاران شرکت خدمات ارتباطی رایتل در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، مدیر عامل این اپراتور در مراسم یادواره دفاع مقدس ضمن گرامیداشت این مناسبت، اظهار کرد: با نگاهی به زندگینامه و سرگذشت شهدای جنگ تحمیلی به این موضوع پی می‌بریم که آنها سرشار از خصائص انسانی ارزشمند بودند و باور داشتند که آدمی هنگام مرگ، دنیا را با تمام زیبایی و وابستگی‌‌ها می‌گذارد و می‌رود.

یاسر رضاخواه افزود: همین زاویه نگاه به زندگی باعث شد که شهدا با خدای خویش پیمان ببندند، پیمانی که نه‌ تنها در آن باخت وجود ندارد، عنایت پروردگار را همراه دارد.

وی تاکید کرد: امیدوارم خدا کمک کند ما نیز در زندگی همچون شهدا و ایثارگران این سرزمین، اخلاق‌مدار باشیم و اگر کاری از دست‌مان برمی‌آید برای هم‌نوع خود انجام دهیم. مهربان، دل‌رحم و اخلاق‌مدار زندگی کنیم.

محمدرضا احمدی عضو موظف هيات مديره و معاون زنجيره تامين و پشتيباني رایتل، اظهار کرد: این روزها از جهات مختلف اهمیت زیادی دارد و امیدوارم تلاش ما در جهت ادامه و حفظ مسیری باشد که توسط شهدا، ترسیم شده است.

همچنین محمدصادق کریمی دیگر عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل در امور تجاری  و برنامه‌ریزی راهبردی رایتل، با قرائت آیه‌ ۳۰ سوره فصلت، بیان کرد: زندگی امروز ما در شرایطی است که درگیر روزمرگی هستیم، تا حدی که گاهی فراموش می‌کنیم برای چه آمده‌ایم و هدف‌مان چه بوده‌ است.
وی ادامه داد: مهم‌ترین دستاورد زندگی ما می‌تواند تکیه بر همین الگو باشد که سعی کنیم خوب باشیم و بر حق‌خواهی، استقامت بورزیم.

گفتنی است در حاشیه این مراسم، از خانواده شهدای شرکت خدمات ارتباطی رایتل با اعطای لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

در بخشی دیگر، ماشاالله شاه‌مرادی رزمنده و فعال هنری، به ذکر خاطراتی از دوران نبرد تحمیلی ایران و عراق پرداخت.
همچنین گروه سرود نوجوانان نسیم رحمت نیز در بخشی دیگر، به اجرای قطعات زیبایی پرداختند.
در پایان این مراسم، همکاران شرکت خدمات ارتباطی رایتل به تماشای فیلم «درخت گردو» اثر محمدحسین مهدویان که واقعه تلخ بمباران شیمیایی شهر سردشت را به تصویر کشیده، نشستند.