مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در استان اصفهان افتتاح شد

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل، جهت رفاه هر چه بیشتر هموطنان، در شهر اصفهان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي رایتل، مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه در استان اصفهان و شهر اصفهان افتتاح شد.

بنابراین گزارش، این مرکز که در اصفهان خیابان حکیم نظامی، حد فاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی راه اندازي شده است، تمامی محصولات و سرویس‌های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم‌کارت رایتل، انواع بسته‌های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس و خدماتی از قبیل تعویض سیم‌کارت،ترابرد سیم‌کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعال‌سازی سیم‌کارت در این مرکز امکان پذیر است.

گفتنی است همزمان با افتتاح این مرکز، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام نموده است.

در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 22 تا 24 دی ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می‌توانند از بسته‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم‌کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از 75 درصد تخفیف در قیمت این سیم‌کارت‌ها بهره‌مند می شوند.

شایان ذکر است این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده اصفهان قابل اجرا می باشد و به هر فرد حداکثر 2 سیم‌کارت اعتباری با 75 درصد تخفیف ارایه می‌گردد.

گفتنی است ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات اصفهان شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 20، پنجشنبه  8 تا 14 و در روزهای جمعه 9 تا 13 است.