طرح ویژه انتخاب شماره سیم‌کارت اعتباری

این طرح به متقاضیان امکان خرید سیم کارت اعتباری رایتل با پیش شماره 0922 و مزایای زیر را می‌دهد:
با انتخاب شماره دلخواه
بدون پرداخت هزینه اضافی
با همان مزایای همیشگی

بسته‌های آغازین سیم کارت اعتباری
نام بسته مهلت استفاده
(روز)
اینترنت **
(گیگابایت)
مکالمه درون شبکه
(دقیقه)
اعتبار هدیه
(ریال)
قیمت *
(ريال)
سیم‌کارت اعتباری + بسته آغازین اینترنت 7 7 - - 183،487
سیم‌کارت اعتباری + بسته آغازین ترکیبی 30 1.5 1000 45,000 183،487

* قیمت‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده است.

ثبت نام و خرید

 

10 گیگابایت هدیه معرفی به دوستان
اگر مشترک رایتل هستید می‌توانید افراد جدیدی را به این خانواده دعوت کرده و هدیه دریافت کنید. شما می‌توانید تا 10 نفر را به رایتل معرفی و به ازای معرفی هر یک از آنها 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه، لازم است مشترکی که توسط شما معرفی می‌شود، به صفحه ثبت‌نام و خرید مراجعه کرده و شماره رایتل شما را وارد کند؛ با ثبت‌نام موفق ایشان 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه برایتان فعال می‌شود.

 
 • بسته اینترنت 30 روزه
 • 10 گیگابایت
 

سایر نکات و قوانین  

مصرف از حجم ترافیک عادی خدمات داده (در قالب بسته یا تعرفه عادی) جهت بازدید و استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آنها در صفحه ترافیک بومی آمده است، مشمول 50% کاهش تعرفه است، به عبارت دیگر، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حساب شما مشترک عزیز کسر می گردد. در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می شود. لازم به ذکر است، مصرف سرویس اینترنت در وب سایت های بین الملل همچنان با تعرفه همیشگی صورت می گیرد.
اطلاعات بیشتر را در مورد ترافیک بومی و بین الملل می توانید در صفحه ترافیک بومی دریافت نمایید.

 • هر یک از بسته‌های آغازین به همراه سیم‌کارت اعتباری ارایه و سیم کارت اعتباری با شماره انتخابی و پیش شماره 0922 ارایه می‌شود.
 • بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها از جمله بسته‌های مصرفی هستند. از این رو در هنگام خرید بسته‌های مصرفی، به تاریخ انقضای بسته‌های آغازین و حجم باقیمانده این بسته‌ها توجه داشته باشید.
 • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (اینترنت، تماس صوتی یا اعتبار ریالی) امکان استفاده از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، وجود دارد.
 • تماس برون شبکه شامل تماس با سایر اپراتورهای داخل کشور و تلفن ثابت در زمان حضور در شبکه رایتل است.
 • بسته‌های آغازین، فقط شامل استفاده از سرویس‌ها در شبکه رایتل است.
 • استفاده از خدمات و سرویس‌های رایتل در محدوده رومینگ ملی و رومینگ بین الملل، مطابق تعرفۀ مصرف از هر سرویس از اعتبار مشترکین کسر خواهد شد.
 • با اعتبار ریالی موجود در بسته آغازین فوق امکان خرید بسته وجود ندارد و برای استفاده از خدمات رایتل شامل اینترنت، تماس و پیامک قابل استفاده است.
 • پس از اتمام مدت اعتبار هر کدام از بسته‌های آغازین، هدایای اشاره شده در جدول فوق قابل استفاده نخواهد بود. همچنین مهلت شروع استفاده از هدیه بسته آغازین سیم‌کارت‌ها، بر اساس مدتِ دوره زمانیِ آن بسته است و چنانچه مشترک در هر زمان در طول دوره مهلت بسته، شروع به استفاده کند، به اندازه مدت اعتبار بسته آغازین خریداری شده، زمان جهت استفاده از بسته را خواهد داشت.
 • تمامی مشترکین سیم‌کارت‌ اعتباری مشمول دریافت یک عدد سیم‌کارت اعتباری هدیه، خواهند شد. جهت کسب اطلاع در خصوص فرآیند دریافت سیم کارت هدیه، به صفحه طرح سیم کارت هدیه مراجعه فرمایید.
 • بهره‌مندی از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل در تمامی طرح‌ها، بدون نیاز به تعویض سیم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش‌دهی4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما، امکان‌پذیر است.
 • استفاده از تمامی خدمات رایتل تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل‌های نوین ارتباطی رایتل (3G/4G) امکان‌پذیر است.
 • در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
 • جهت کسب اطلاع بیشتر از جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ها و بسته‌‌ها، می‌توانید با مرکز خدمات مشتریان رایتل تماس حاصل نمایید.