اینترنت سکیوریتی کوئیک هیل ویژه اندروید

شرکت خدمات ارتباطی رایتل جهت رفاه و امنیت بیشتر مشترکین خود، با همکاری شرکت پرورش داده‌ها، نماینده انحصاری محصولات امنیتی کوئیک‌هیل در ایران، محصولات امنیتی این شرکت را با مناسب‌ترین قیمت ارایه می‌نماید.

به این منظور دو محصول توتال موبایل سکیوریتی برای سیستم عامل اندروید (Quick Heal Total Security for Android) و تبلت سکیوریتی (Quick Heal Tablet Security) معرفی می‌گردند. شما می‌توانید در کنار خرید محصول امنیتی، هر یک از بسته‌های مصرفی متنوع رایتل را نیز خریداری نمایید و از سرویس دیتای رایتل با امنیت کامل لذت ببرید.

لینک دانلود اینترنت سکیوریتی ها در زیر آورده شده است:
عکس نرم افزار کوییک هیل لینک دانلود توتال موبایل سکیوریتی
لینک دانلود تبلت سکیوریتی

مشخصات و قابلیت‌های اینترنت سکیوریتی‌های کوئیک‌هیل

محصولات اینترنت سکیوریتی از آنتی ویروس ها کامل تر بوده و با حفاظت از درگاه اینترنتی شما، علاوه بر امکانات نسخه‌ Antivirus به یک firewall مجهز بوده که امکان محافظت از تمامی درگاه‌های اینترنتی شما را فراهم می‌نماید.

 • کوئیک هیل توتال موبایل سکیوریتی برای سیستم عامل اندروید (Quick Heal Total Security for Android):
  اسکن موبایل، حفظ حریم خصوصی، سیستم مرکزی پیام ، گزارش‌های کامل، انتقال تماس، اسکن به‌صورت لحظه‌ای، به‌روزرسانی خودکار به‌طور منظم، سیستم ضد سرقت (قفل از راه دور، ردیابی محل موبایل، اطلاع از تعویض سیم‌کارت، مسدود شدن در صورت تغییر سیم‌کارت، حذف اطلاعات و ...)، مدیریت دستگاه از طریق وب، اخبار، امکان افزایش کارایی و سرعت دستگاه، حفظ امنیت داده‌ها ، مشاهده وضعیت ایمنی دستگاه از قابلیت‌های این محصول هستند.
   
 • محصولات امنیتی کوئیک هیل تبلت سکیوریتی برای سیستم عامل اندروید (Quick Heal Tablet Security):
  محافظت در برابر ویروس، امنیت در وب، جلوگیری از تماس ناخواسته، جلوگیری از پیامک ناخواسته، سیستم پشتیبان‌گیر، نظارت بر عملکرد دستگاه، نظارت بر شبکه، حذف داده‌های شخصی، اسکن تبلت، به‌روزرسانی خودکار به‌طور منظم، سیستم ضد سرقت، مدیریت دستگاه از طریق وب، دریافت آخرین اطلاعات امنیتی از قابلیت‌های این محصول می باشند.

نکات مهم جهت نصب اینترنت سکیوریتی

 • حداقل نسخه سیستم عامل دستگاه جهت نصب توتال موبایل سکیوریتی، اندروید 4.4 و بالاتر و برای نصب تبلت سکیوریتی، اندروید 4.0 و بالاتر می‌باشد.
 • حداقل پنجاه مگابایت (50MB) فضای خالی جهت نصب برروی دستگاه مورد نیاز می‌باشد.
 • هیچ اپلیکیشن امنیتی دیگری بر روی دستگاه نصب نشده باشد
 • توتال موبایل سکیوریتی با تمامی دستگاه های موبایل اندرویدی با رزولوشن های زیر سازگار است.
 • تبلت سکیوریتی با تمامی دستگاه های تبلت اندرویدی با رزولوشن های زیر سازگار است.
 • با توجه به تنوع رزولوشن دستگاه های اندرویدی در ابتدا نصب نرم افزار را انجام دهید و سپس جهت خرید محصول مورد نظر اقدام نمایید.

از آنجا که امروزه نصب اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل و تبلت به امری ضروری تبدیل شده، شرکت رایتل محصولات امنیتی توتال موبایل سکیوریتی و تبلت سکیوریتی را به صورت مجزا ارایه نموده ‌است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید این محصول به بخش خرید اینترنت سکیوریتی و در مورد خصوصیات توتال موبایل سکیوریتی (Quick Heal Total Security for Android) و تبلت سکیوریتی (Quick Heal Tablet Security) از طریق لینک های زیر به سایت رسمی کوئیک هیل مراجعه فرمایید.
لینک دانلود توتال موبایل سکیوریتی
لینک دانلود تبلت سکیوریتی
لازم به ذکر است که مدت اعتبار لایسنس این اپلیکیشن های امنیتی یک‌سال می‌باشد.

کوئیک هیل توتال موبایل سکیوریتی برای سیستم عامل اندروید (Quick Heal Total Security for Android)

پس از نصب نرم افزار، از طریق روش های اعلام شده در قسمت خرید و پشتیبانی می توانید محصول Quick Heal Total Security for Android را با قیمت زیر خریداری فرمایید.

نام محصول امنیتی قیمت نهایی (ريال) درصد تخفیف توتال موبایل سکیوریتی فعال‌سازی از طریق کد دستوری
توتال موبایل سکیوریتی با لایسنس 12 ماهه 550,000 60% *142*1*6*1#

کوئیک هیل تبلت سکیوریتی برای سیستم عامل اندروید (Quick Heal Tablet Security)

پس از نصب نرم افزار ، از طریق روش های اعلام شده در قسمت خرید و پشتیبانی می توانید محصول Quick Heal Tablet Security را با قیمت زیر خریداری فرمایید.

نام محصول امنیتی قیمت نهایی (ريال) درصد تخفیف تبلت سکیوریتی فعال‌سازی از طریق کد دستوری
تبلت سکیوریتی با لایسنس 12 ماهه 600,000 55% *142*1*6*2#

خرید و پرداخت

شما می‌توانید برای ثبت ‌نام و یا خرید محصولات کوئیک‌هیل یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایید:

 1. خرید از طریق سامانه رایتل من
 2. خرید از طریق بخش خرید بسته
 3. خرید از طریق سامانه کد دستوری / USSD
  جهت خرید محصولات کوئیک هیل ویژه اندروید، می‌توانید کد دستوری *142*1*6# را شماره‌گیری نمایید.
 4. خرید از طریق نرم افزار کاربردی رایتل من

نحوه خرید اینترنت سکیوریتی

جهت استفاده از این محصول کافی است پس از نصب نرم افزار آنتی ویروس بر روی دستگاه، از روش‌های بالا اینترنت سکیوریتی مورد نظر خود را خریداری فرمایید.

پشتیبانی

شما می‌توانید جهت دریافت پاسخ هر‌گونه سوال فنی درخصوص استفاده از محصولات امنیتی کوئیک هیل، با شماره 81014444-021 و ایمیل support@quickheal.ir تماس حاصل نموده و از پشتیبانی شبانه‌روزی شرکت پرورش داده‌ها بهره‌مند گردید.