هدیه بازگشت به خانواده رایتل

فقط سیم‌کارت خود را روشن کنید
اگر شما جزو آن دسته از مشترکین رایتل هستید که از سال 97 از سیم‌کارت قدیمی خود هیچ استفاده‌ای نکرده‌اید، می‌توانید با روشن کردن سیم‌کارتتان، از رایتل هدایای پرسرعت، جذاب و متنوع اینترنتی دریافت کنید. این هدیه‌، شامل همه کسانی می‌شود که قبل از فروردین 97 سیم‌کارت رایتل را خریداری کرده‌اند. چنانچه شما هم جزو این دسته از مشترکین هستید، فرصت را از دست ندهید.


تا 50 گیگابایت اینترنت پرسرعت رایگانپیشنهادات رایتل برای همراهان خود، به همین جا ختم نمی‌شود. در صورت ادامه استفاده از سیم‌کارت، همچنان با هدایای متنوع جذاب دیگر شگفت‌زده خواهید شد. به پیامک‌های خود دقت فرمایید.

روش‌ دریافت هدیه

بسیار ساده با روشن کردن سیم‌کارت رایتل خود، مشمول دریافت یک بسته مصرفی هدیه از سوی رایتل می‌شوید که به صورت خودکار برای شما فعال می‌شود.

نکات:

  • جزییات هدیه تخصیص یافته، به محض اتصال به شبکه رایتل از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. در بازه اجرای طرح به پیامک‌های دریافتی از رایتل دقت کنید.
  • چنانچه فعال‌سازی بسته هدیه در لحظه ورود شما به شبکه صورت نگیرد، جای نگرانی نیست و با اندکی تأخیر، بسته هدیه برای شما فعال خواهد شد.
  • در صورت عدم دسترسی به قطعه سیم‌کارت، می‌توانید ابتدا با مراجعه به فروشگاه‌ها یا نمایندگی‌های رایتل نسبت به تعویض سیم‌کارت خود اقدام کنید و سپس آن را در دستگاه قرار دهید. در صورت هرگونه ابهام یا سوال با شماره رایگان 200 از سیم‌کارت رایتل خود تماس بگیرید.