هدیه بازگشت به خانواده رایتل

فقط سیم‌کارت خود را روشن کنید


اگر شما جزو آن دسته از مشترکین رایتل هستید که در سال 97 از سیم‌کارت قدیمی خود استفاده نکرده‌اید، می‌توانید با روشن کردن سیم‌کارتتان تا 30 آذرماه، از رایتل هدایای پرسرعت، جذاب و متنوع اینترنتی دریافت کنید. این هدیه‌، شامل همه کسانی می‌شود که قبل از فروردین 97 سیم‌کارت رایتل را خریداری و در سال 97 از آن استفاده نکرده‌اند. چنانچه شما هم جزو این دسته از مشترکین هستید، فرصت را از دست ندهید.


تا 50 گیگابایت اینترنت پرسرعت رایگان
پیشنهادات رایتل برای همراهان خود، به همین جا ختم نمی‌شود. در صورت ادامه استفاده از سیم‌کارت، همچنان با هدایای متنوع جذاب دیگر شگفت‌زده خواهید شد. به پیامک‌های خود دقت فرمایید.

روش‌ دریافت هدیه

بسیار ساده با روشن کردن سیم‌کارت رایتل خود تا پایان آذرماه مشمول دریافت یک بسته مصرفی هدیه از سوی رایتل می‌شوید که به صورت خودکار برای شما فعال می‌شود.

نکات:

  • جزییات هدیه تخصیص یافته به محض اتصال به شبکه رایتل از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. در بازه اجرای طرح به پیامک‌های دریافتی از رایتل دقت کنید.
  • در صورت عدم دسترسی به قطعه سیم‌کارت، می‌توانید ابتدا با مراجعه به فروشگاه‌ها یا نمایندگی‌های رایتل نسبت به تعویض سیم‌کارت خود اقدام کنید و سپس آن را در دستگاه خود قرار دهید. در صورت هرگونه ابهام یا سوال با شماره رایگان 200 از سیم‌کارت رایتل خود تماس بگیرید.