سرویس های جام جهانی

سرویس های جام جهانی

جام جهانی 2014 را با رایتل تجربه کنید.
شما هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از سرویس‌های جام جهانی رایتل، مسابقات فوتبال را به‌صورت زنده و حتی در حال حرکت مشاهده نمایید و به مجموعه وسیعی از کلیپ‌ها و صحنه‌های جذاب مسابقات دسترسی داشته باشید و از آخرین اخبار مرتبط با جام جهانی در بستر رایتل مطلع گردید. همچنین بازی‌های جذابی نیز برای مشترکین محترم در این دوره در نظر گرفته شده است.

* تنها مشترکین رایتل می توانند از این سرویس ها استفاده نمایند.

این مجموعه در قالب موارد زیر ارائه می شود:

تلویزیون همراه  

مجله ویدئویی فوتبال  

یکی از سرگرمی‌های طرفداران جام‌جهانی مشاهده صحنه‌های جذاب بازی‌ها است. مجله ویدیویی رایتل با گردآوری بخش‌های منتخب فوتبال‌های جام‌جهانی 2014، امکان تماشای گل‌ها، صحنه‌های دیدنی و ... را به تفکیک در اختیار شما قرار می‌دهد.
جهت اطلاع از نحوه کارکرد این سرویس به صفحه مجله ویدیویی فوتبال مراجعه نمایید.

پرتال اخبار جام جهانی  

شما می‌توانید با دسترسی به سایت تخصصی گلستان از تمامی اخبار و اطلاعات جام جهانی 2014 آگاه شوید. اخبار، گزارش‌های ویدئویی، جداول جام جهانی، اطلاعات بازی ها، تیم‌ها، عکس و عکس‌های پس زمینه موبایل تنها بخشی از محتوای جذاب در نظر گرفته شده در این وب سایت می‌باشد.

  • برای استفاده از این سرویس لازم است سرویس انتقال داده رایتل خود را فعال کرده و به آدرس www.goalestan.com مراجعه نمایید.
  • هزینه پیمایش و استفاده از این سایت یک پنجم تعرفه ترافیک رایتل یعنی به ازای هر کیلوبایت 0.1 ریال است.

بازی و سرگرمی  

هیجان جام جهانی را با شرکت در بازی‌های رایتل تجربه کنید.
بازی چند چند
شما می‌توانید نتایج بازی‌های جام‌جهانی را با استفاده از بازی‌ چندچند پیش‌بینی کرده و در قرعه‌کشی جوایز ارزنده آن شرکت نمایید. جهت شرکت در این بازی تنها کافیست نرم افزار کاربردی بازی را دانلود کرده و پیش بینی خود را ارسال نمایید.
لازم بذکر است، اطلاعات از طریق پیامک به‌طور خودکار ارسال می‌شود. هزینه ارسال هر پیامک 100 تومان می‌باشد.

دانلود اپلیکیشن اندرویدی چندچند

راینوازهای جام جهانی  

شنیدن راینوازهای جام جهانی حتی برای چند ثانیه مخاطبان شما را با خود به جو هیجان انگیز مسابقات می‌برد. هم اکنون مجموعه‌ای از آهنگ‌های مرتبط با جام‌جهانی در پرتال راینواز رایتل در اختیار شما قرار داده شده است.
جهت اطلاع از نحوه کارکرد این سرویس به صفحه راینواز مراجعه نمایید.