با استفاده از کد بیمه تامین اجتماعی و ثبت‌نام در طرح تامین اجتماعی رایتل، یک سیم‌کارت اعتباری رایگان با 500 مگابایت اینترنت 30 روزه از رایتل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی هدیه می‌گیرید. علاوه بر این هدیه، به مدت یکسال ( 12 دوره 30 روزه) با خرید بسته‌های اینترنت، 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی هدیه خواهید گرفت.

با معرفی تامین اجتماعی به دوستان و آشنایان هدیه بگیرید.

اگر عضو خانواده تامین اجتماعی نیستید و هنوز رایتلی نشده‌اید، نگران نباشید. در طرح سیم‌کارت اولی‌های رایتل، سیم کارت اعتباری به‌همراه 6 ماه خدمات رایگان به شما هدیه داده می‌شود.

 

10 گیگابایت هدیه معرفی به دوستان
اگر مشترک طرح تامین اجتماعی رایتل هستید می‌توانید افراد جدیدی را به این خانواده دعوت کرده و هدیه دریافت کنید. شما می‌توانید تا 10 نفر را که کد بیمه تامین اجتماعی دارند به رایتل معرفی و به ازای معرفی هر یک از آنها هدیه بگیرید.
با معرفی هر نفر، 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه برای شما فعال می‌شود.

 
 • بسته اینترنت 30 روزه
 • 10 گیگابایت
 

برای دریافت این هدیه، لازم است مشترکی که توسط شما معرفی می‌شود، به صفحه ثبت‌نام و خرید طرح تامین اجتماعی مراجعه کرده و شماره رایتل شما را وارد کند؛ با ثبت‌نام موفق ایشان 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه برایتان فعال می‌شود.

 

بسته همراهی تامین اجتماعی

رایتل برای تمامی مشترکین طرح تامین اجتماعی، به پاس قدردانی از همراهی این عزیزان، علاوه بر خدمات متنوع آغازین و سیم کارت اعتباری رایگان، امکان خرید یک بسته جذاب و به‌صرفه را فراهم آورده است.

با خرید این بسته، یک بسته هدیه مشابه بسته خریداری شده دریافت کنید.

 
بسته همراهی تامین اجتماعی
نام بسته حجم ترافیک عادی (GB) تماس صوتی درون شبکه (دقیقه) مهلت استفاده (روز) قیمت *
(ریال)
بسته 30 روزه (2 گیگابایت اینترنت + ۱۰۰۰ دقیقه تماس صوتی درون شبکه) 2 1000 30 90,000

*قیمت بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده است.

 

 

طرح تامین اجتماعی:

 • اولین دوره 30 روزه از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت، آغاز شده و تا یکسال (12 دوره 30 روزه) ادامه می‌یابد.
 • درصورت خرید از اپلیکیشن رایتل من، سامانه رایتل من و خرید مستقیم بسته از وب‌سایت، بسته هدیه بلافاصله همراه با بسته اینترنت برای شما فعال می‌شود و در صورت خرید از سایر روش‌ها، بسته هدیه با تاخیر حداکثر 24 ساعت فعال خواهد شد.
 • زمانی که بسته هدیه برای شما فعال است، نسبت به خرید مجدد بسته اقدام نفرمایید زیرا امکان تخصیص دو بسته هدیه هم زمان در این طرح وجود ندارد. در صورت تمایل به بهره‌مندی از هدیه خرید خود، پس از اتمام بسته هدیه فعلی اقدام به خرید و فعال‌سازی بسته جدید کنید.
 • مشترکینی که در طرح پیشین، بسته آغازین طرح تامین اجتماعی را دریافت کرده باشند، امکان دریافت مجدد سیم‌کارت در این طرح را نخواهند داشت. بسته‌های آغازین فقط یک‌بار قابل خریداری توسط هر ترکیب یکتای کدملی/کد بیمه تامین اجتماعی خواهد بود.
 • شما فقط یک‌بار امکان ثبت‌نام و خرید سیم کارت این طرح را دارید. در صورت ثبت‌نام و دریافت بیش از یک سیم کارت در طرح حاضر، سیم کارت دوم به بعد با بسته این طرح ارایه نخواهد شد.
 • در صورتی که بسته های بلند مدت (90 روزه و بیشتر) را در هر بازه 30 روزه خریداری کنید، فقط حجم هدیه همان دوره 30 روزه که در آن اقدام به خرید کرده‌اید، برای شما فعال خواهد شد.

بسته همراهی:

 • این بسته مصرفی فقط قابل خرید برای تمامی مشترکین طرح تامین اجتماعی است.
 • برای اطلاع از شرایط بهره مندی از هدیه، به بخش بسته همراهی تأمین اجتماعی در این صفحه مراجعه کنید.
 • قوانین خرید، فعال‌سازی و استفاده از این بسته نیز مشابه سایر بسته‌های اینترنت است. برای اطلاع از قوانین استفاده از بسته‌های مصرفی به صفحه بسته‌های اینترنت دائمی و اعتباری مراجعه فرمایید.
 • جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ها و بسته‌ها از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان قابل دسترسی است.