برنامه کاربردی دکتر مزاج

سرویس "دکتر مزاج" با همکاری و مسؤولیت موسسه خدمات مشاوره‌ای علوم تغذیه و طب سنتی طعام اسرار، با هدف معرفی و آموزش مزاج شناسی در سطح جامعه و توسعه این علم با فراهم آوردن مقدمه‌ای برای ورود به طب سنتی ایرانی- اسلامی در راستای متحول کردن سبک زندگی ایرانیان و هموار ساختن راه تحقق سلامت پایدار طراحی شده است.

نحوه کارکرد

  • در حال حاضر برنامه کاربردی دکتر مزاج فقط برای سیستم عامل اندروید قابل استفاده است. شما می‌توانید آخرین نسخه اندرویدی برنامه کاربردی دکتر مزاج را از طریق آیکون زیر دانلود و نصب نمایید.
  • پس از نصب برنامه کاربردی دکتر مزاج، نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نمایید. (در این مرحله شماره تلفن رایتل شما می‌بایست اعلام گردد)
  • از منوی "خرید پکیج" نسبت به خرید بسته مزاج سنجی اقدام نمایید. در این مرحله هزینه خرید پکیج مورد نظر از اعتبار حساب سیم‌کارت رایتل شما کسر خواهد شد.
  • پس از خرید پکیج، با انتخاب گزینه "تشخیص مزاج" نسبت به ثبت اطلاعات مورد نظر از جمله قد، دور مچ و .... اقدام نموده و نتیجه مزاج سنجی خود را دریافت نمایید.
  • راهنمایی کامل در خصوص نحوه استفاده از برنامه کاربردی دکتر مزاج از طریق لینک rightel.drmizaj.com قابل دسترس می‌باشد

    نکته: در تمامی مراحل فوق لازم است تا به اینترنت متصل باشید

هزینه

نصب برنامه کاربردی دکتر مزاج و ایجاد حساب کاربری رایگان است. برای انجام مزاج سنجی به صورت آنلاین لازم است تا نسبت به خرید پکیج مزاج سنجی به هر تعداد مورد نیاز اقدام نمایید.

پشتیبانی

شماره پشتیبانی سرویس: 09195101068
ساعت کار پشتیبانی تلفنی: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الی ۲۰
توجه: مشترک گرامی، از آنجا که سرویس‌ اعلام شده در این بخش توسط شرکت ‌همکار رایتل ارایه شده است، خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی فقط با شماره ‌پشتیبانی سرویس تماس حاصل فرمایید.