سرویس هارمونی

سرویس "هارمونی" با همکاری و مسؤولیت شرکت رهنما کامیابان نخستین، این امکان را برای مشترکین رایتل فراهم آورده است تا بتوانند با عضویت در این سرویس، رروزانه 2 پیامک حاوی لینک موسیقی برتر روز، را از طریق پیامک دریافت کنند. مشترک می‌تواند با مراجعه به لینک ارسالی به موسیقی مورد نظر گوش داده یا دانلود کند.

معرفی و نحوه کارکرد سرویس

کاربر پس از عضویت در این سرویس، روزانه 2 پیامک حاوی 2 لینک موسیقی برتر روز را دریافت می‌کند. با مراجعه به لینک ارسالی مشترک می‌تواند به موسیقی مورد نظر گوش داده یا دانلود نماید. لازم به ذکر است که محتوای موسیقی این سرویس از مرجع دانلود قانونی موسیقی بیپ تونز تامین می‌گردد.

روش فعال/غیر فعال‌سازی سرویس

عضویت در این سرویس و غیر‌فعال‌سازی آن رایگان بوده و به روش ذیل انجام می‌پذیرد:
روش فعال‌سازی سرویس:

  • ارسال عدد 1 به سرشماره 307334

روش غیر‌فعال‌سازی سرویس:

  • ارسال کد خاموش یا off به سرشماره 307334

هزینه

هزینه هر پیامک که حاوی 2 لینک موسیقی برتر روز است، 100 تومان می‌باشد. (روزانه حداکثر 2 پیامک با این تعرفه برای مشترک سرویس ارسال خواهد شد.)

نکات سرویس

  • لینک‌های ارسال شده در متن پیامک به مدت 24 ساعت از زمان ارسال برای مشترک فعال می‌باشند.
  • در زمان فعال بودن لینک، مشترک هم امکان دانلود و هم امکان گوش دادن به موزیک را خواهد داشت.
  • در قالب این سرویس و به منظور گوش دادن یا دانلود موزیک، سرویس دیتای موبایل مشترک می‌بایست فعال باشد. در صورتی‌که مشترک بسته اینترنتی فعال داشته باشد دیتای مورد نیاز از بسته وی مصرف خواهد شد و در غیر اینصورت به‌صورت مصرف آزاد دیتا محاسبه خواهد شد.
  • محتوای موسیقی این سرویس از مرجع دانلود قانونی موسیقی بییپ تونز تامین می‌گردد و بنابراین حقوق ناشران و تولیدکنندگان محتوای موسیقی به‌صورت کامل رعایت شده است.

پشتیبانی

شماره‌ شکایات و پشتیبانی سرویس: 41957 -021
ساعات کاری پشتیبانی: همه روزه 9:00 الی 23:00

توجه: مشترک گرامی، از آنجا که سرویس‌های اعلام شده در این بخش توسط شرکت‌ همکار رایتل ارایه شده است، خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، فقط با شماره‌ پشتیبانی سرویس تماس حاصل فرمایید.