طرح ویژه انتخاب شماره سیم‌کارت اعتباری

در طرح انتخاب شماره سیم کارت اعتباری رایتل، می‌توانید سیم‌کارت اعتباری رایتل را با شرایط زیر خریداری نمایید:

شماره انتخابی:

این طرح به متقاضیان سیم کارت اعتباری این امکان را می دهد تا سیم کارت خود را با انتخاب شمارۀ دلخواه و با همان بسته‌های آغازین فعلی این سیم کارت با پرداخت هزینه‌ای معادل با قیمت همیشگی، خریداری نمایند. سیم کارت اعتباری با شمارۀ انتخابی با پیش شماره 0922 ارایه می شود و متقاضیان این سیم علاوه بر دریافت یک عدد سیم کارت اعتباری با شمارۀ منتخب خود، از خدمات بسته های آغازین سیم کارت اعتباری به شرح زیر بهره‌مند می شوند.

بسته‌های آغازین سیم کارت اعتباری به همراه سیم‌کارت اعتباری
نام بسته مهلت استفاده
(روز)
اینترنت به ازای هر دوره سرویس مکالمه به ازای هر دوره (دقیقه) سرویس پیامک به ازای هر دوره (عدد) قیمت **
(ريال)
سیم کارت اعتباری + 7 گیگابایت اینترنت هدیه 7 7 - - 41,284
سیم کارت اعتباری + 45,000 ریال اعتبار هدیه 30 - - - 41,284
بسته آغازین 1 1 دوره 30 روزه 500 مگابایت 10,000 دقیقه مکالمه درون شبکه 10,000 * 41,284
بسته آغازین 2 3 دوره 30 روزه 100 مگابایت *** 120 دقیقه مکالمه درون و برون شبکه 120 عدد 230,000
بسته آغازین 3 1 دوره 90 روزه 1.5 گیگابایت *** 300 دقیقه مکالمه درون و برون شبکه 300 عدد 330,000
بسته آغازین 4 12 دوره 30 روزه 100 مگابایت *** 100 دقیقه مکالمه درون و برون شبکه 100 عدد 430,000
بسته آغازین 5 6 دوره 30 روزه 500 مگابایت *** 10,000 دقیقه مکالمه درون شبکه 10,000 عدد* 530,000
بسته آغازین 6 1 دوره 180 روزه 3 گیگابایت *** 30,000 دقیقه مکالمه درون شبکه 30,000 عدد* 630,000
بسته آغازین 7 6 دوره 30 روزه - 500 دقیقه مکالمه درون و برون شبکه - 840,000

* این بسته ها فقط شامل پیامک‌های درون شبکه رایتل می باشند. (توجه: در هیچ یک از بسته ها محدودیتی در ارسال پیامک به زبان فارسی و انگلیسی وجود ندارد.)
** قیمت‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.
*** مصرف از حجم ترافیک عادی خدمات داده (در قالب بسته یا تعرفه عادی) جهت بازدید و استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آنها در صفحه ترافیک بومی آمده است، مشمول 50% کاهش تعرفه است، به عبارت دیگر، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حساب شما مشترک عزیز کسر می گردد. در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می شود. لازم به ذکر است، مصرف سرویس اینترنت در وب سایت های بین الملل همچنان با تعرفه همیشگی صورت می گیرد.
اطلاعات بیشتر را در مورد ترافیک بومی و بین الملل می توانید در صفحه ترافیک بومی دریافت نمایید.

 • هر یک از بسته‌های آغازین به همراه سیم‌کارت اعتباری ارایه می‌شود.
 • بسته های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها از جمله بسته‌های مصرفی هستند. از این رو در هنگام خرید بسته‌های مصرفی، به تاریخ انقضای بسته‌های آغازین و حجم باقیمانده این بسته‌ها توجه داشته باشید.
 • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و غیره)، امکان استفاده از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، وجود دارد.
 • تماس برون شبکه شامل تماس با سایر اپراتورهای داخل کشور و تلفن ثابت در زمان حضور در شبکه رایتل می‌باشد.
 • بسته‌های آغازین، فقط شامل استفاده از سرویس‌ها در شبکه رایتل می‌باشند. استفاده از خدمات و سرویس های رایتل در محدوده رومینگ ملی و رومینگ بین الملل، مطابق تعرفۀ مصرف از هر سرویس از اعتبار مشترکین کسر خواهد شد.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح ها و بسته ‌ها، می‌توانید با مرکز خدمات مشتریان رایتل، تماس حاصل نمایید.

توجه:

 • قیمت‌ها بدون احتساب مبلغ مالیات برارزش افزوده می‌باشد.
 • مدت اعتبار کلیه هدایا 30 روز بوده و پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است که پس از اتمام مدت اعتبار، هدایای مذکور قابل استفاده نخواهد بود.
 • کلیه مشترکین سیم‌کارت‌ اعتباری مشمول دریافت یک عدد سیم‌کارت دیتا یا اعتباری هدیه، خواهند شد. جهت کسب اطلاع در خصوص فرآیند دریافت سیم کارت هدیه، به صفحه طرح سیم کارت هدیه مراجعه فرمایید.
 • برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما در کلیۀ طرح های رایتل فراهم می باشد.
 • استفاده از کلیه خدمات رایتل تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل های نوین ارتباطی رایتل (3G/4G) امکان پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است
  • روش خرید سیم‌کارت اعتباری با شماره انتخابی:
   1. از طریق صفحه ثبت نام و خرید وب‌سایت رایتل
   2. مراجعه حضوری به فروشگاه‌های رایتل
  • روش خرید سیم‌کارت اعتباری با شماره تصادفی:
   در صورتیکه تمایلی به انتخاب شماره ندارید، می توانید یکی از بسته های آغازین جدول فوق را انتخاب نموده و با یکی از روش های زیر نسبت به تهیه سیم کارت اعتباری با شماره تصادفی اقدام نمایید:
   1. از طریق صفحه ثبت نام و خرید وب‌سایت رایتل
   2. مراجعه حضوری به فروشگاه‌های رایتل
   3. مراجعه حضوری به یکی از نمایندگان فروش و خدمات

ثبت نام و خرید