تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی

تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی

بدون تغییر شماره سیم‌کارت
در راستای جلب رضایت شما مشترکین عزیز و بهره‌مندی از کمترین تعرفه خدمات ارتباطی، با توجه به اینکه سیم‌کارت‌های دایمی رایتل پایین‌ترین تعرفه‌ها را دارند، امکان تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی فراهم آمده است. با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به سیم‌کارت دایمی شماره سیم‌کارت شما تغییر نخواهد کرد و با همان پیش شماره 0921 سیم‌کارت اعتباری به دایمی تبدیل خواهد شد.
در طرح تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی، چنانچه جزو مشترکین سیم‌کارت اعتباری رایتل هستید، امکان تغییر نوع سیم‌کارت خود از اعتباری به دایمی با پرداخت هزینه استفاده از سرویس تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی را خواهید داشت.

نحوه تبدیل سیم‌کارت

طرح تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی با شرایط زیر برای شما مشترکین گرامی امکان‌پذیر است:

 1. در زمان تبدیل سیم‌کارت اعتباری، هزینه استفاده از سرویس تبدیل سیم‌کارت اعتباری به سیمکارت دائمی از اعتبار ریالی کسرخواهد شد.
 2. در زمان تبدیل سیم‌کارت اعتباری به سیم‌کارت دایمی، درصورت وجود هرگونه بسته مصرفی فعال با مدت زمان باقی مانده (که حجم مصرفی آن پایان نیافته است) امکان تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی وجود نخواهد داشت. در صورت موجودی، اعتبار ریالی مبلغ مذکور به صورت‌حساب بستانکار در اولین دوره قبض مشترک، انتقال خواهد یافت.
 3. امکان استفاده از شارژ شورانگیز برای افزایش شارژ و رسیدن به سقف اعتبار 600,000 ریالی وجود نخواهد داشت. در صورتی که اعتبار سیم کارت اعتباری بیش از تفاوت بهای دریافتی برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دایمی باشد، این مبلغ در اولین قبض سیم کارت دایمی شما به حساب بستانکاری لحاظ می گردد.

مزایای سیم‌کارت دایمی

شما با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی می‌توانید بدون تغییر شماره خود از مزایای سیم‌کارت دایمی بهره‌مند شوید:

 • بهره‌مندی از پایین‌ترین تعرفه تماس صوتی و اینترنت تلفن همراه در کشور
 • امکان افزایش سقف اعتبار با سقف 8 میلیون ریال (با احتساب 600 هزار ریال سقف اعتبار اولیه)
 • عدم نگرانی از خرید شارژ و کمبود اعتبار
 • عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی
 • شفافیت کامل در قبوض
 • امکان بهره مندی از جذاب ترین بسته های اینترنتی و ترکیبی
 • امکان بهره مندی از بسته های بی نهایت
 • امکان پرداخت صورت‌حساب به صورت آنلاین

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه سیم‌کارت دایمی مراجعه نمایید.

روش‌های تبدیل سیم‌کارت

 • سامانه مدیریت حساب
  هزینه استفاده از سرویس تبدیل سیم‌کارت اعتباری به سیمکارت دائمی فقط از اعتبار ریالی کسر خواهد شد. به عبارت دیگر، اگر موجودی سیم‌کارت شما به اندازه لازم نباشد، باید ابتدا نسبت به شارژ سیم‌کارت از روش‌های افزایش اعتبار اقدام کنید و سپس درخواست تبدیل سیم‌کارت دهید.
  لازم به ذکر است امکان استفاده از شارژ شورانگیز برای افزایش شارژ و رسیدن به سقف اعتبار وجود نخواهد داشت.
 • فروشگاه‌های رایتل
  تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی با مراجعه به فروشگاه‌های رایتل و از طریق کسر اعتبار ریالی سیم‌کارت اعتباری امکان‌پذیر است.

نکات:

 • پس از تغییر نوع محصول، سیم‌کارت مشمول تمام قوانین سیم‌کارت دایمی خواهد شد و امکان خرید تمام بسته‌ها و امکان استفاده از تمام سرویس‌های سیم‌کارت دایمی وجود خواهد داشت و تعرفه استفاده از سرویس‌ها مطابق با تعرفه سیم‌کارت دایمی خواهد بود.
 • امکان تبدیل نوع سیم‌کارت در صورتی است که شما تفاوت بهای سیم‌کارت اعتباری با دایمی را پرداخت نمایید و با توجه به قیمت سیم‌کارت دایمی که 1,200,000ریال می‌باشد، تفاوت بهای پرداختی 1,000,000 ریال خواهد بود ولی در حال حاضر رایتل ضمن کاهش مبلغ قابل پرداخت، سیم‌کارت اعتباری مشترکین خود را تنها با مبلغ 600,000 ریال به سیم‌کارت دایمی تبدیل خواهد کرد.