فروش عادی سيم‌کارت دايمی

سيم کارت دايمی رايتل اولين سيم کارت دايمی نسل های نوين ارتباطی (3G/4G) کشور با پيش شماره 0920 است که امکان ارايه خدمات پيشرفته‌ای همچون اينترنت پرسرعت، کنفرانس صوتی و پيام چند رسانه‌ای، خدمات ارزش افزوده و ... را برای مشتريان فراهم می‌آورد.

بسته آغازين سيم کارت

خريداران سيم‌کارت دايمی رايتل، علاوه بر دريافت سيم‌کارت به قيمت 600,000 ريال، مجموعه‌ای از محصولات و خدمات رايتل به شرح جدول "هديه سيم‌کارت‌های دايمی" را به عنوان هديه دريافت خواهند کرد.

همچنین برای آن‌دسته از متقاضیانی که تمایل دارند، پیوستن به خانواده رایتل را بدون تغییر شماره و به‌صورت رایگان تجربه کنند، امکانی در نظر گرفته شده تا با ترابرد به رایتل، علاوه بر استفاده از خدمات متنوع و پایین‌ترین تعرفه‌ها، از مزایای بسته بی‌نهایت کلاسیک به عنوان هدیه ورود خود به شبکه رایتل بهره‌مند شوند.

هديه سيم کارت های دايمی
محصولات/ خدمات ميزان استفاده مهلت استفاده (روز)
تماس صوتی، پيامک و پيام چند رسانه ای* نامحدود** 30
اينترنت 3G/4G 1 گيگابايت 30

* اين هدايا صرفا شامل سرويس‌های درون شبکه رايتل می‌باشند.
** سقف مصـرف منصـفانه برای تمـاس صوتی 10,000 دقيقه و برای پيـامک و پيام چندرسانه ای 10,000 عدد می‌باشد.
خواهشمند است جهت کسب اطلاع در خصوص فرآيند دريافت سيم‌کارت هديه، به صفحه طرح سيم‌کارت هديه مراجعه فرماييد.

مهلت استفاده از هدايای آغازين

  • مدت اعتبار کليه هدايا 30 روز است، که پس از اولين استفاده از سيم‌کارت محاسبه می گردد. لازم به ذکر است که پس از اتمام مدت اعتبار، هدايای مذکور قابل استفاده نخواهند بود.
  • پس از اتمام بسته آغازين سيم کارت، امکان خريد بسته های مصرفی شامل بسته های اينترنتی و پيامک جهت کاهش هزينه ها وجود دارد که توضيحات آن در قسمت بسته های مصرفی سيم کارت دايمی آورده شده است. توجه: استفاده از کليه هدايای بسته آغازين (شامل مکالمه، پيامک و اينترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل های نوين ارتباطی (3G/4G) امکان پذير است؛ در مناطق خارج از پوشش دهی رايتل، استفاده از خدمات پايه، شامل تماس صوتی، پيامک و اينترنت تحت پوشش خدمت رومينگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای ميزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رايتل (خارج از بسته) ميسر است.
  • برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما در کلیۀ طرح های رایتل فراهم می باشد.
  • بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها هستند.
  • جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ها و بسته‌ها از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان قابل دسترسی است.
  • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و ...)، می‌توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، استفاده نمایید.

نحوه خريد

متقاضيان مي توانند با توجه به يکي از روش هاي زير نسبت به خريد سيم کارت هاي مورد نظر اقدام نمايند.

ثبت نام و خرید