نرم افزار سرگرمی "وین"

سرویس "وین" با همکاری و مسؤولیت شرکت سپیدگامان پیشرو رسانه، در حوزه بازی و سرگرمی‌‎های موبایلی، این امکان را برای مشترکین رایتل فراهم آورده است که بتوانند در مسابقات این سرویس با 24 موضوع مختلف و محتوای آموزشی جذاب برای همه سلیقه ها در قالب کلیپ، تصویر، صوت و متن شرکت کرده و جهت افزایش اطلاعات عمومی و البته امتیاز خود به سوالات پاسخ دهند. برخی از قسمت‌های جذاب نرم افزار به شرح زیر است:
مسابقه :مسابقات وین دارای بخش‌های مختلفی شامل هنری، ورزشی، تغذیه و سلامت، خانه داری، گردشگری، تاریخی و ... است که کاربر می‌تواند بر اساس علاقه‌مندی خود در هر کدام شرکت کرده و در کنار بازی و سرگرمی از محتوای جذاب و آموزنده مسابقات اطلاعات جدید و کاربردی را نیز بیاموزد.
دوئل :در این قسمت امکان دعوت از دوستان و به چالش کشیدن آنان در بازه زمانی محدود جهت پاسخ دادن به سوالات مشترک فراهم شده است. (برنده بایستی به تعداد سوالات بیشتر در زمان کمتر پاسخ دهد)
رقابت :در این بخش امکان رقابت با دیگر کاربران وین فراهم شده است که به‌صورت گروهی انجام می‌شود.کاربر می‌تواند با کسب امتیاز بیشتر جزو افراد برتر یک رقابت باشد و جایزه مشخص شده را دریافت کند.

روش فعال/غیر فعال‌سازی سرویس

فعال‌سازی سرویس:
◾ ارسال عدد 1 به شماره 307322
غیرفعال‌سازی سرویس:
◾ ارسال واژه "خاموش" یا "OFF" به شماره 307322

نحوه کارکرد

  • پس از دریافت نرم‌افزار، با اینترنت سیم‌کارت رایتل خود وارد برنامه شوید.
  • شماره رایتل خود را وارد و پس از تایید "قوانین و مقررات" گزینه "ورود/عضویت" را انتخاب کنید.
  • در صفحه پیامک باز شده گزینه ارسال را انتخاب کنید. (شماره 307322 در قسمت دریافت‌کننده پیام و عدد 1 به‌عنوان متن پیامک از قبل ‌بصورت پیش فرض وارد شده است).
  • پس از دریافت پاسخ، عدد 2 را جهت تایید نهایی عضویت در سرویس "وین" وارد کنید.
  • کد تایید دریافتی را در قسمت مشخص شده نرم افزار وارد کنید.
  • یک کلمه عبور برای خود تعیین و در نهایت وارد نرم‌افزار شوید.

نحوه دریافت نرم‌افزار

این سرویس در حال حاضر تنها در پلتفرم Android قابل استفاده بوده و شما می‌توانید آخرین نسخه "وین" را از طریق لینک زیر به ‌صورت مستقیم دانلود و نصب کنید.


دانلود مستقیم

دریافت اطلاعات بیشتر

هزینه

هزینه عضویت در برنامه کاربردی "وین" روزانه 300 تومان است.

پشتیبانی

شماره‌ شکایات و پشتیبانی سرویس: 09199308131
ساعت کاری پشتیبانی: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
توجه: مشترک گرامی، از آنجا که سرویس‌های اعلام شده در این بخش توسط شرکت‌ همکار رایتل ارایه شده است، خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، فقط با شماره‌ پشتیبانی سرویس تماس حاصل فرمایید.