گفتگو با کارشناسان
سیم‌کارت هدیه

طرح سیم‌کارت هدیه

شما می‌توانید با خرید سیم‌کارت رایتل (سیم‌کارت دائمی یا اعتباری) یا ترابرد به رایتل، یک سیم‌کارت هدیه دریافت ‌کنید. سیم‌کارت اعتباری هدیه شامل بسته اینترنت و مکالمه و اعتبار اولیه بر اساس جدول زیر است:

نوع خدمات

میزان بسته

مهلت استفاده

اینترنت

۵۰۰ مگابایت

۷ روز

اعتبار

۴۵۰۰۰ ريال

۷ روز

مکالمه درون شبکه

۱۰۰۰ دقیقه

۷ روز

اینترنت

۵۰۰ مگابایت

۷ روز

اعتبار

۴۵۰۰۰ ريال

۷ روز

مکالمه درون شبکه

۱۰۰۰ دقیقه

۷ روز

مشترکین سیم‌کارت اعتباری

چنانچه اقدام به خرید سیم‌کارت اعتباری رایتل کنید، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت، پیامک حاوی کد هدیه دریافت می‌کنید. برای استفاده از این کد هدیه، 45 روز فرصت دارید تا به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام آنلاین یک سیم‌کارت رایگان اعتباری به نام خود یا فرد دیگری اقدام کنید.

مشترکین سیم‌کارت دائمی

چنانچه اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت دائمی رایتل کنید، از روش‌های زیر می‌توانید یک عدد سیم‌کارت اعتباری هدیه دریافت کرده و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند شوید.

  • چنانچه از فروشگاه‌های رایتل سیم‌کارت دائمی خریداری کنید، می‌توانید سیم‌کارت هدیه را به نام خود ثبت و دریافت کنید. در صورت تمایل به ثبت سیم‌کارت هدیه برای شخص دیگر، لازم است فرد مورد نظر همراه شما در فروشگاه حضور داشته باشد.
  • چنانچه از وبسایت رایتل یا با مراجعه به نمایندگی اقدام به خرید سیم‌کارت دائمی کنید، پیامکی حاوی کد هدیه دریافت می‌کنید.
پیامک حاوی کد هدیه

این پیامک 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت، برای شما ارسال می‌شود. برای استفاده از کد هدیه، 45 روز فرصت دارید تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت رایگان اعتباری به نام خود یا فرد دیگری اقدام کنید.