گفتگو با کارشناسان
راینواز

سرویس راینواز

با سرویس راینواز رایتل شما (مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری) می‌توانید به جای بوق انتظار، لذت شنیدن قطعه موسیقی یا آهنگ انتخابی مورد علاقه‌تان را با مخاطب خود پیش از برقراری مکالمه به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم، سریال و غیره، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب کنید.

شرح مختصری از خدمات سرویس

اختصاص یک یا چند راینواز به شخص و یا گروهی از اشخاص در زمان‌های دلخواه

عدم پخش راینواز برای فرد و یا گروهی از افراد

هدیه دادن راینواز به سایر مشترکین رایتل

کپی کردن راینواز سایر مشترکین با استفاده از کد 7#

فعال‌سازی سرویس راینواز

  • سامانه کد دستوری #210*
  • سامانه تلفن گویای 210
  • وب‌سایت راینواز به آدرس rbt.rightel.ir
هزینه

هزينه خريد هر راينواز جهت استفاده از سرويس راينواز در يک دوره زماني مشخص حداکثر 10,000 ريال است و هيچ‌گونه هزينه ماهيانه، هزينه فعال‌سازي يا هزينه تغيير تنظيمات را براي مشترک در بر نخواهد داشت. هزينه خريد راينواز از حساب مشترک سيم‌کارت اعتباري رايتل به‌صورت ريالي کسر و به صورتحساب مشترک سيم‌کارت دايمي رايتل اضافه مي‌شود.

نکته:  دوره اعتبار هر راينواز 30 روز است که در صورت عدم حذف راينواز توسط مشترک پس از پايان هر دوره، به‌ صورت خودکار تمديد می‌شود..

معرفی سرویس

خرید آهنگ

حالت‌های پخش

جستجو

تنظیمات

پیام کوتاه

راینواز

سرویس راینواز، یکی از جذاب‌ترین سرویس‌های رایتل است که به مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری امکان تغییر بوق انتظار شبکه را می‌دهد. با این سرویس افراد تماس‌گیرنده به جای شنیدن بوق انتظار می‌توانند از شنیدن قطعه موسیقی یا آهنگ انتخابی شما، لذت ببرند. مشترکین رایتل می‌توانند از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم و سریال و غیره، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب کنند.
نکته: تنظیمات راینواز در شبکه تلفن همراه رایتل ذخیره می‌شود و ارتباطی با تنظیمات گوشی تلفن همراه ندارد. همچنین استفاده از این سرویس در گوشی‌هایی که قابلیت پشتیبانی از نسل سوم شبکه تلفن همراه را دارند، امکان‌پذیر است و مدل یا قابلیت‌های تلفن همراه، اهمیتی در استفاده از این سرویس ندارد

شرح خدمات سرویس:
  • امکان اختصاص یک یا چند راینواز به شخص یا گروهی از اشخاص در زمان‌های دلخواه
  • عدم پخش راینواز برای فرد یا گروهی از افراد
  • هدیه دادن راینواز به سایر مشترکین رایتل
  • کپی کردن راینواز سایر مشترکین رایتل