درباره ما

معرفی شرکت خدمات ارتباطی رایتل

شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سال 1386 با هدف فعالیت در حوزه فن‌آوری‌هـای نوین اطلاعات و ارتباطات تأسيس شد و در راستای گستـرش دامنه فعالیت‌های خود، در سال 1389 موفق به اخذ پروانه اپراتور ســوم تلفن همــراه كشور از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

رایتل طی سال‌های حضور در عرصه ارتباطات کشور، همسو با پیشرفت‌‌های صنعت تلکام، با هدف ارائه نوین‌ترین خدمات ارتباطی، همواره نسبت به ارتقای فناوری‌ها و گسترش زیرساخت‌های خود اقدامات ارزشمندی انجام داده است که از آن جمله می‌توان تکمیل پوشش‌دهی سراسری رایتل از طریق رومینگ ملی و نیز ارتقای تعداد زیادی از سایت‌های مخابراتی خود به نسل چهارم شبکه تلفن همراه (4G) اشاره کرد.

این شرکت که تا پیش از دی ماه ۱۳۹۹ تنها به­عنوان یک اپراتور تلفن همراه شناخته می‌شد، پس از آن مسئولیت هلدینگ ICT زیرمجموعه شـرکت شستا را به عهده گرفت.

این هلدینگ شامل شرکت‌های خدمات ارتباطی رایتل، شرکت انتقال داده‌های رهام داتک، شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان، گروه شرکت‌های فن آوا، شرکت پارس الکتریک و شرکت فرابرد داده‌های ایرانیان است.

 

 

اعضای هیئت مدیره

محمدرضا شهریاری

رئیس هیئت مدیره

حسین ملازاده

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره

محمد صادق کریمی

عضو موظف هیئت مدیره- معاون برنامه ریزی راهبردی و مدیریت پروژه

روح‌الله رحیمی

عضو هیئت مدیره

 

چشم‏ انداز شرکت تا افق 1404 (VISION)

توسعه‏ زندگی و کسب و کار دیجیتالی و متمایز در ارائه‏ خدمات ارتباطی.

 

 

ماموریت شرکت (MISSION)

حضور تأثیرگذار در صنعت تلکام و نفوذ در بازار با استفاده از فناوری‌های نوین فاوا (ICT) و مشارکت‌‏های چندجانبه با اتکا به توان داخلی و پوشش گسترده شبکه، رسالت شرکت خدمات ارتباطی رایتل است.

 

 

شعار (SLOGAN) 

همراه هوشمند