طرح سیم کارت هدیه

طرح سیم‌کارت هدیه

کلیه مشترکینی که اقدام به خرید هریک از سیم‌کارت‌های رایتل (دایمی، اعتباری و دیتا) نمایند و همچنین مشمول طرح سیم کارت هدیه نیز باشند، می‌توانند یک عدد سیم‌کارت هدیه اعتباری یا دیتا دریافت نمایند.

سیم‌کارت اعتباری هدیه

 

آن دسته از مشترکینی که، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت‌ رایتل خود نمایند، می‌توانند از هدایای بسته آغازین سیم‌کارت اعتباری هدیه که در جدول زیر آمده‌است، بهره‌مند گردند.
لازم به ذکر است که با توجه به نوع سیم‌کارت انتخابی (دایمی، اعتباری یا دیتا)، روش دریافت سیم‌کارت هدیه متفاوت خواهد بود که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

بسته آغازین سیم کارت اعتباری هدیه
محصولات / خدمات میزان استفاده مهلت استفاده (روز)
مکالمه صوتی درون شبکه 10,000 دقیقه 30
پیامک درون شبکه 10,000 پیامک 30

سیم‌کارت‌ دیتا هدیه

 

آن دسته از مشترکینی که، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت‌ رایتل خود نمایند، می‌توانند از هدایای بسته آغازین سیم‌کارت دیتای هدیه که در جدول زیر آمده‌است، بهره‌مند گردند.
لازم به ذکر است که با توجه به نوع سیم‌کارت انتخابی (دایمی، اعتباری یا دیتا)، روش دریافت سیم‌کارت هدیه متفاوت خواهد بود که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

بسته آغازین سیم کارت دیتای هدیه
محصولات / خدمات میزان استفاده مهلت استفاده (روز)
اينترنت 3G/4G 50 مگابایت 30
اينترنت 3G/4G 1 گیگابایت (ساعات افت مصرف) 30
پیامک درون شبکه 1000 عدد 30

روش‌های دریافت سیم‌کارت هدیه

 

مشترکین سیم‌کارت اعتباری و دیتا
پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، برای آنها ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری یا دیتای رایگان به نام خودشان و یا فرد دیگری اقدام نمایند و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند گردند.

مشترکین سیم‌کارت دایمی
آن دسته از مشترکینی که، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت‌ دایمی رایتل نمایند، می‌توانند از روش‌های زیر نسبت به دریافت یک عدد سیم‌کارت اعتباری یا دیتای هدیه خود، اقدام نمایند و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند گردند:

 • مشترکینی که به‌‌صورت حضوری به فروشگاه‌های رایتل مراجعه و اقدام به خرید سیم‌کارت دایمی رایتل نمایند، می-توانند با استفاده از یکی از روش های زیر نسبت به دریافت سیم کارت هدیه خود اقدام نمایند:
  • دریافت سیم‌کارت هدیه به نام خود
  • درخواست دریافت پیامک حاوی کد هدیه
   پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، برای آنها ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری یا دیتای رایگان به نام خودشان و یا فرد دیگری اقدام نمایند و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند گردند.
 • مشترکینی که از طریق وب‌سایت رایتل اقدام به خرید سیم‌کارت دایمی نمایند، می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر نسبت به دریافت سیم کارت هدیه خود اقدام نمایند:
  • دریافت سیم‌کارت هدیه به نام خود
  • ثبت نام سیم‌کارت هدیه به نام شخص دیگری
  • درخواست دریافت پیامک حاوی کد هدیه
   پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، برای آنها ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیهثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری یا دیتای رایگان به نام خودشان و یا فرد دیگری اقدام نمایند و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند گردند.
 • مشترکینی که از طریق مراجعه به نمایندگی‌های رایتل اقدام به خرید سیم‌کارت دایمی نمایند، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، پیامک حاوی کد هدیه برای آنها ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت هدیه و استفاده از این "کد هدیه"، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری یا دیتای رایگان به نام خودشان و یا فرد دیگری اقدام نمایند و از هدایای بسته آغازین آن، بهره‌مند گردند.

نکات:

 • مدت اعتبار کلیه هدایا 30 روز بوده و پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است که پس از اتمام مدت اعتبار، هدایای مذکور قابل استفاده نخواهد بود.
 • بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها هستند.
 • جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ها و بسته‌ها از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان قابل دسترسی است.
 • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و ...)، می‌توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، استفاده نمایید.
 • برخورداري از خدمات سرويس اينترنت نسل چهارم رايتل بدون نياز به تعويض سيم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهي 4G و فعال بودن تنظيمات اينترنت نسل چهارم دستگاه شما در کليه طرح هاي رايتل فراهم مي باشد.
 • استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین (شامل تماس صوتی، پیامک، و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل‌های نوین رایتل امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
 • اتباع خارجی مقیم ایران، مشمول این طرح نمیگردند.

ثبت نام و خرید